urStyle

Co to za portal?

UrStyle.pl to idealne miejsce dla wszystkich entuzjastek mody i dobrego smaku. Poza pełnieniem roli portalu społecznościowego, jest również rajem dla miłośniczek: mody, trendów oraz shoppingu. Udostępniamy Wam możliwość zaprezentowania swoich stylizacji, dodatków oraz sprzedaży lub wymiany ubrań, które leżą zapomniane w szafie. Dzięki kreatorowi ubrań, możecie stworzyć zupełnie nowe i jedyne w swoim rodzaju stylizacje. Zapraszamy również do korzystania z forum, na którym otrzymacie odpowiedzi na nurtujące Was pytania w zakresie mody czy urody, a także porozmawiacie swobodnie na wybrane tematy w dziale 'Po godzinach'. Mamy nadzieję że platforma urStyle.pl spełni Twoje oczekiwania, dołącz do naszej społeczności i pokaż nam swój styl już dziś ;)

Czy korzystanie jest darmowe?

Tak, korzystanie z portalu urStyle.pl jest darmowe.

Jak zostać TOP STYLISTKĄ?

W TOP STYLISTKACH ujęte są osoby posiadające odpowiednio największą ilość punktów reputacji, czyli najbardziej aktywne w serwisie urStyle.pl, a także posiadające avatar inny niż podstawowy.

Jak zdobywać punkty reputacji?

Punkty reputacji są przyznawane za aktywność czyli za: dodawanie nowych stylizacji i ich komentowanie, aktywny udział na forum oraz wystawianie ogłoszeń o sprzedaży i wymianie.

Stylizacje

Czym jest stylizacja?

Stylizacja to zaprojektowany zestaw ubrań i dodatków, reprezentujący styl autorki.

Stylizacje publikowane na platformie urStyle występują w formie:

  • fotografii, gdzie osoba na zdjęciu prezentuje na sobie stylizację
  • obrazów, tworzonych w kreatorze stylizacji pokazujących starannie dobrane ubrania i dodatki.

Jak stworzyć nowy zestaw ubrań?

Aby stworzyć nowy zestaw ubrań musisz posiadać konto w serwisie urStyle.pl. To umożliwi Ci korzystanie z kreatora i dodawanie stylizacji do swojego profilu..

Lewa kolumna kreatora przedstawia najnowsze przedmioty, a więc te które ostatnio dodaliśmy do naszej bazy ubrań i dodatków. Dolny fragment tej kolumny pokazuje, na której stronie przedmiotów znajdujesz się aktualnie. Wybierając z prawej kolumny interesującą Cię kategorię, ujrzysz nowe przedmioty po lewej stronie. Aby stworzyć stylizację, przeciągaj upatrzone przez siebie przedmioty z lewej kolumny na białą kartkę po środku kreatora. W momencie gdy uznasz że stylizacja jest gotowa, użyj przycisku „Zapisz stylizację”, potwierdź swój wybór, wypełnij wszystkie pola na kolejnej stronie i zapisz. Gotowe! Stylizacja została opublikowana. Teraz pozostaje Ci tylko czekać na komentarze od innych użytkowniczek

Czy mogę opublikować zdjęcie własnej stylizacji?

Oczywiście że tak, niezależnie od tego czy tworzysz zestawy ubrań w naszym kreatorze, możesz również wgrać własne zdjęcia przedstawiające niebanalne stylizacje. Formularz dodawania własnych stylizacji znajdziesz pod tym adresem.

Podczas dodawania stylizacji wyskakuje mi błąd

Jeżeli błąd ukazuje Ci się podczas zapisywania stylizacji z kreatora urStyle, oznacza to prawdopodobnie że korzystasz z przeglądarki Internet Explorer, która jest już nieaktualna. Aby uniknąć błędu zaktualizuj swoją przeglądarkę do najnowszej wersji lub użyj innej (np. Chrome, Firefox, Opera).

Jeżeli błąd dotyczy wgrywania własnej fotografii przedstawiającej stylizację, oznacza to prawdopodobnie że wgrywane zdjęcie nie spełnia poniższych wymagań:

  • Nazwa zdjęcia nie może zawierać polskich znaków typu ą,ę,ś,ć,ł... np. "Bez Tytułu.jpg"
  • Rozmiar zdjęcia nie może przekraczać 1.5MB
  • Dozwolone formaty zdjęć to: png, jpg, jpeg

Ogłoszenia

Jak wystawić ogłoszenie? Czy jest to darmowe?

Wystawianie ogłoszeń sprzedaży i/lub wymiany ubrań jest całkowicie darmowe. Aby dodać ogłoszenie zaloguj się i odwiedź stronę pod tym adresem. Wypełnij pola formularza, wgraj zdjęcie i gotowe :)

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję