Zakupy online w sklepie Zalando

Zakupy online w sklepie Zalando
Zalando jest największym w Niemczech sklepem internetowym z obuwiem i odzieżą założonym w 2008 roku. W ciągu kilku lat przedsiębiorstwo poszerzyło teren swoich działań na kolejne rynki zbytu, dając ogólną liczbę 14 krajów, w których Zalando prosperuje.

Od 2012 również Polki mają możliwość robienia zakupów w tym sklepie, bowiem to w tym roku firma wkroczyła na polski rynek otwierając sklep internetowy dostępny pod adresem http://www.zalando.pl.

Dobry sklep internetowy cechuje użyteczność, intuicyjność i bezpieczeństwo robienia zakupów, a także bogaty asortyment. Na początku istnienia sklepu Zalando, jego jedyną specjalizacją była sprzedaż obuwia, jednak niedługo później poszerzono ofertę także o inne produkty ze świata mody, jak spodnie, bluzy, czy też sukienki. Obecnie Zalando zapewnia swoim klientom szeroki asortymentu najmodniejszego obuwia oraz odzieży, co w połączeniu z doskonałą obsługą klienta oraz prostym i bezpiecznym robieniem zakupów przez Internet składa się na dobry sklep internetowy. W Zalando klient nie płaci za przesyłkę swojego zamówienia ani grosza! Inaczej niż w pozostałych sklepach internetowych, w Zalando nie ma minimalnej kwoty zamówienia. Nie ma znaczenia, czy łączny koszt zamówienia to 20 zł czy 200 zł – przesyłka jest zawsze darmowa! Co więcej również zwrot zakupionych towarów jest bezpłatny. Klient ma prawo w ciągu 30 dni zwrócić zakupiony towar, a to aż 20 dni więcej niż wymaga tego prawo.

Najbardziej imponującą częścią oferty sklepu jest oczywiście obuwie. Klienci mają do dyspozycji niemal wszystkie największe marki obuwnicze świata, takie jak Guess, Michael Kors, Puma, Pastelle, Tommy Hilfiger czy Jeffrey Campbell, a także setki innych. Ogromny wybór towarów sprawia, że odwiedzający sklep internetowy Zalando praktycznie zawsze znajdą coś dla siebie, niezależnie od tego, czy zainteresowani poszukują butów wizytowych, sportowych, czy też obuwia dziecięcego. W Zalando oprócz ogromnych kolekcji odzieży eleganckiej, dostaniemy również bogaty wybór odzieży sportowej, typu kurtki, spodenki czy koszulki. Bardzo przydatną opcją dla poszukiwaczy odzieży na trening jest pogrupowanie przedmiotów według dyscypliny sportu. Możemy odnaleźć przedmioty idealnie nadające się do biegania, piłki nożnej czy też tenisa!

Jednak odzież i obuwie to w Zalando nie wszystko! Kiedy uzupełnimy nasza garderobę o niezbędne nam rzeczy, możemy zająć się naszym domem, bowiem Zalando oferuje duży wybór akcesoriów domowych, pogrupowanych tematycznie.

Wszystkie wyżej opisane cechy tego sklepu sprawiają, że zakupy w Zalando są łatwe i przyjemne, a ogromny wybór przedmiotów w sklepie pozwoli nawet najbardziej wybrednemu klientowi znaleźć coś dla siebie.

 Komentarze
Zaloguj się aby skomentować ten artykuł :-)

reveal

Reputacja: 36535

2013-05-18 15:12:32

Bardzo ciekawy artykuł ;) może coś z tego sklepu sprawię , a jak nie to komuś polecę ;)

Przeczytaj również

Opublikowano 2013.04.30 00:14

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję