W obcasach przez zimę

W obcasach przez zimę
To że kochamy szpilki nie jest żadną tajemnicą, są symbolem kobiecości i pewności siebie. Wysokie obcasy podkreślają nasze nogi, dzięki czemu wyglądają one na smuklejsze, seksowniejsze i zgrabniejsze, stają się one atutem każdej z nas. Zdarzają się więc kolekcjonerki, które są posiadaczkami przynajmniej kilkunastu par i nie rezygnują z nich zimą.

Zima nie sprzyja kobietom, które uwielbiają wysokie obcasy. Tym bardziej denerwujące stają się wizyty w centrach handlowych, gdzie zza szklanych witryn ukazują się stylizacje kompletnie nie pasujące do aktualnie panujących warunków.

Jednak w tym roku aura była szczególnie sprzyjająca, więc miłośniczki szpilek, jak do tej pory, nie musiały bezradnie ślizgać się na oblodzonych chodnikach. Jeśli macie dość kozaków i ocieplanych botków, nie ma powodów do tego, żeby chować ulubione buty na dnie szafy.

obcasy szpilki buty

Statystyczna Polka dopełnia swoją szafę aż (tylko?) 16 parami butów. – Taka ilość pozwala już trochę eksperymentować, łączyć style, dobierać elementy – ocenia Marcin Paprocki z duetu Paprocki & Brzozowski, czołowy projektant mody młodego pokolenia. I dodaje, że Polki noszą się już równie modnie jak rówieśniczki z Zachodu, a od Niemek czy Brytyjek są wręcz bardziej eleganckie. Ze stylizacjami radzimy sobie całkiem dobrze tylko sąd weźmiemy do nich modne buty?Część sklepów z czerwonymi szpilkami znamy już na wylot, czas przyjrzeć się tym nowszym. Trafiliśmy na stosunkowo nowy (niespełna roczny) sklep Heppin.com, gdzie nazwa i logo, to równocześnie osobna marka modowa, z własnymi kolekcjami odzieżowymi, dodatkami i akcesoriami oraz innowacyjnym na polskim rynku sposobem prezentowania produktów (catwalk). Klienci sklepu mają możliwość obejrzenia filmów prezentujących oferowany asortyment (co zrobiło na nas bardzo pozytywne wrażenie ;)), jak na pokazie mody.

wysokie obcasy seksowne szpilki
 Komentarze
Zaloguj się aby skomentować ten artykuł :-)
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję