Victoria's Secret w Polsce!

Victoria's Secret w Polsce!
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich wielbicielek marki Victoria's Secret! Bielizna tej marki będzie dostępna w Polsce. Pierwszy sklep zostanie otwarty w warszawskich Złotych Tarasach już latem tego roku!

W sklepie o powierzchni około 100 metrów kwadratowych będziecie mogły kupić bieliznę, akcesoria oraz kosmetyki. W salonie będzie dostępna kompletna i najnowsza linia amerykańskiej marki.

Firma powstała w 1977 roku i obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek bieliźniarskich na świecie. Dzięki Victoria's Secret pokazy mody zupełnie zmieniły swoje oblicze przemieniając się w wielkie show. Odbywają się one raz do roku i są jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie mody. Najpopularniejszym modelkom świata na wybiegu towarzyszą wielkie gwiazdy showbiznesu. W bieliźnie tej marki występowały takie gwiazdy modelingu jak Gisele Bundchen, Naomi Campbell, Heidi Klum, Miranda Kerr, Karolina Kurkova, Adriana Lima, Anja Rubik czy Alessandra Ambrosio.

Co Wy na to? My już nie możemy się doczekać ;-)

 Komentarze
Zaloguj się aby skomentować ten artykuł :-)

Monique

Reputacja: 1070

2012-06-28 00:00:00

Uwielbiam bieliznę VS ;) Cieszę się, że pojawi się w PL mam nadzieję, że rozszerzy się na inne miasta ;)

anczyns

Reputacja: 1986

2012-06-28 00:00:00

Ja też już się nie mogę doczekać! To wspaniała wiadomość, że nie będę już musiała polować na bieliznę na allegro lub innych internetowych stronach! Kocham to! <3

Neona

Reputacja: 1241

2012-06-28 00:00:00

Ooo bielizna VS :) Kocham tę wiadomość :D
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję