Premiera nowej kolekcji Paprocki&Brzozowski

Premiera nowej kolekcji Paprocki&Brzozowski
W sobotę, 3 marca 2012 roku w krakowskim butiku LOUVE odbyła się premiera kolekcji Paprocki&Brzozowski wiosna/lato 2012. Markę stworzył w 2000 roku duet projektantów: Marcin Paprocki (ur. 1977) i Mariusz Brzozowski (ur. 1977). Absolwenci Wydziału Tkaniny i Ubioru Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Obecnie wraz z Maciejem Zieniem i Gosią Baczyńską stanowią podium polskiego projektowania mody w XXI wieku.

Kolekcję charakteryzują mocne kolory – niebieski, pomarańczowy oraz malinowy.

Gośćmi wydarzenia były miedzy innymi Aleksandra Kwaśniewska i Edyta Herbuś, które przyjechały specjalnie na zaproszenie projektantów.

Poniżej fotorelacja z wydarzenia. Co sądzicie o nowej kolekcji paprocki&brzozowski?

paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski paprocki i brzozowski
 Komentarze
Zaloguj się aby skomentować ten artykuł :-)

anczyns

Reputacja: 1986

2012-06-28 00:00:00

Fajnie, że w Polsce mamy też zdolnych projektantów, którzy powoli depczą po piętach tym "na górze". Szkoda, że zwykłego zjadacza chleba nie stać na ich ciuchy... Widać po gościach kto będzie chodził w ciuchach duetu Paprocki&Brzozowski ;)
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję