Kolekcje Paprocki & Brzozowski już w Krakowie

Kolekcje Paprocki & Brzozowski już w Krakowie
Od stycznia 2012r. ubrania z kolekcji Paprocki & Brzozowski znajdziemy w ekskluzywnym krakowskim butiku LOUVE. Projekty sygnowane ich marką zaskakują oryginalnością, niebanalną konstrukcją i detalami. Butik LOUVE jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet – poszukujących produktów wyjątkowych i oryginalnych, o wysublimowanym guście.

Zaprezentowane przez nich projekty na wielu pokazach cieszą najbardziej krytyczne oko. Rok temu świętowali 10-lecie swojej działalności oraz sukces jakim było szybkie pojawienie się w czołówce polskich projektantów. Projekty sygnowane marką Paprocki & Brzozowski nagradzane są w licznych konkursach i plebiscytach. W 2008 r. przyznano im Honorową Złotą Nitkę przez Międzynarodowe Targi Łódzkie oraz zostali wyróżnieni aż dwukrotnie tytułem „Projektanci Roku” przez magazyn Elle.

Do kreacji tego najbardziej znanego modowego duetu w Polsce już dawno przekonały się gwiazdy wielkiego formatu jak Kayah czy Natalia Kukulska. Klientki urzekły ich kobiece, zmysłowe kolekcje i doskonała jakość tkanin. Teraz wielbicielki talentu Paprockiego i Brzozowskiego będą mogły same przekonać się o tym co to znaczy nosić ich kreacje. Dotychczas można było je kupić jedynie w butiku duetu w Warszawie oraz sklepie on-line. Jednak Paprocki & Brzozowski idąc za oczekiwaniami swoich klientek postanowili udostępnić swoje kolekcje do sprzedaży w Krakowie – a wybrali w tym celu niezwykłe miejsce.

Butik LOUVE jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet – poszukujących produktów wyjątkowych i oryginalnych, o wysublimowanym guście. Łączy w sobie magię Starego Miasta i luksus – mieści się w ekskluzywnym Pasażu 13 na Rynku Głównym. LOUVE jest dedykowane kobietom, których priorytetem jest najwyższa jakość, zarówno młodym i nowoczesnym oraz ceniącym sobie detale i klasyczną elegancję. To połączenie kontrastujących ze sobą światów: kobiety romantycznej, ekologicznej, wielkomiejskiej i wyrafinowanej. Niebanalnie zaprojektowana przestrzeń butiku stanowi idealne tło dla prezentowanych w salonie luksusowych akcesoriów, perfum oraz kolekcji odzieży znanych marek i najlepszych projektantów t.j. Roberto Cavalli czy Red Valentino. Teraz do tego elitarnego grona dołączył duet Paprocki & Brzozowski – z pewnością wniesie w to miejsce nową, znakomitą jakość.

fot. Maciej Grochala (projektanci), Bartosz Lubicz-Gembalski (butik Louve)

 Komentarze
Zaloguj się aby skomentować ten artykuł :-)
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję