Reputacja: 4792
Stylizacje: 545
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witajcie Kochane,
ostatnio bardzo zafascynowały mnie... sekcje zwłok Od paru lat myślałam o zawodzie lekarza, ale dopiero niedawno poznałam swoje powołanie. Z ludźmi nie za bardzo lubie rozmawiać, a wiadomo-trupy mało co powiedzą. Wybaczcie za ten masakryczny wstęp A jakie Wy macie plany na przyszłość ?
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Póki co porządnie się wyspać, pozałatwiać wszystkie sprawy i wyjeżdżam do Włoch trochę oderwać się od rzeczywistości
Reputacja: 7543
Stylizacje: 407

Simply...

Profil   Offline  
Ja planuje studia za 2 lata i kierunek medycyna i bym chciałabym pojechać do Afryki Chce mieć pięknego męża i cudowne dzieci ale może najpierw studia
Reputacja: 4570
Stylizacje: 387

Styl. Nic więcej nie chce.

Profil   Offline  
Najpierw Liceum Plastyczne , potem miejmy nadzieję na ASP a potem chciałabym ( tak, to wielkie nierealne marzenie...) studiować design w NY, ale wiadomo że takie studia kosztują więc moge pomarzyć haha Co konkretnie chce robić w zyciu ? Projektantka, ooo tak bardzo bym chciała Ale to też takie odjechane Ale planów B mam mnóstwo, bo wiecie jeszcze projektantka wnętrz, stylistka, grafik i nie wiadomo co chce połączyć dwie pasje: malarstwo i moda
Reputacja: 726
Stylizacje: 108

Moda przemija - styl pozostaje.

Profil   Offline  
mary0
Póki co porządnie się wyspać, pozałatwiać wszystkie sprawy i wyjeżdżam do Włoch trochę oderwać się od rzeczywistości

też chcę do Włoch!!! pozdrów je ode mnie i powiedz, że się zobaczymy w lipcu ;D no i miłego wyjazdu życzę
Reputacja: 726
Stylizacje: 108

Moda przemija - styl pozostaje.

Profil   Offline  
Moje plany?Hmm... zaliczyć sesję, skończyć te studia, dostać się na pedagogikę, skończyć, w międzyczasie założyć rodzinę, urodzić dzieci, zbudować wieelki dom, zdać egzamin na prawo jazdy, dyrygować podczas jakiegoś koncertu albo nawet pielgrzymki, pracować w szkole... i być zawsze szczęśliwą
Reputacja: 2185
Stylizacje: 114

Moda przemija, styl pozostaje.

Profil   Offline  
Ja choć jestem w I gim, to już mam dużo planów na przyszłość . Mianowicie chciałabym być bardzo neurologiem, alergologiem lub laryngologiem . Ale boję się trochę operacji, więc przez te 6 lat mogłoby być ciężko, a wiadomo nie każdy się dostaje . A do prosektorium mogę wejść pierwsza i wyjść ostatnia, nie boję się trupów, też bym mogła przy nich pracować . A jeśli nie medycyna, to może chemia?
Reputacja: 4742
Stylizacje: 724

Moda przemija- styl pozostaje.

Profil   Offline  
Moje plany? Być w końcu zdrową,wyjść za mąż w tym roki i zajść w ciąże
Reputacja: 3659
Stylizacje: 138

Ubranie lepsze jest nowe, a przyjaciel stary.

Profil   Offline  
Jestem w 5 klasie podstawówki, ale bardzo chciałabym być nauczycielką Moja babcia nią byłam, więc...
Reputacja: 762
Stylizacje: 141

.

Profil   Offline  
Hmmm... moim marzeniem jest zostać szanowanym adwokatem, mam nadzieję, że nim zostanę bo to tego dążę. Oczywiście chce mieć kochającego męża i trójkę dzieci. Ale to kiedyś na razie muszę gimnazjum skończyć
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję