Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
♥♥♥ Rafi ♥♥♥ Z moich zwierzaków lubię go najbardziej
Reputacja: 3464
Stylizacje: 256

Profil   Offline  
Ja mam psiaka Juniora niestety jest już wiekowy ma 10 lat ale jest przesłodki i jak wytrzeszcza swoje oczęta wygląda jak szczeniaczek (kundelkiem jest ). Kotka też posiadam nazywa się Kalifrada (Fradzia, Fradziella, Fradka, Fradzia I) jest uroczy i ma dwa latka rok temu wzięłam ją ze schroniska dużo przecierpiała w swoim starym domu bo siedziała za pralką i tylko w nocy wychodziła aby coś przekąsić teraz jest bardzo towarzyską i wesoła. No i ostatni mój pupilek Hektor Hektor jest żółwiem greckim i wzięłam go w 2 klasie sp.
Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647

Opis...

Profil   Offline  
Ja mam kundelka którego nazwałam Majlo <3

Wziełam go ponad rok temu ze schroniska, dużo wcześniej biedaczek przecierpiał, ale teraz ma dom i pełną miskę, ludzi którzy Go kochają i poświącają mu czas, za co Majluś jest bardzo wdzięczny i oddany, wyszedł z niego także największy pieszczoch jakiego widziałam w życiu Jest kundelkiem ale na pierwszy rzut oka jest nieco podobny do labradora, dodatkowo uwielbia się bawić i chodzić na spacery, a na tych spacerach oczywiście kopać - jak sie wkręci potrafi przekopać cały trawnik
Reputacja: 4570
Stylizacje: 498

Profil   Offline  
Mam psa Skippera (2 lata), którego kocham całym sercem ♥
I kotka o imieniu Plamek (5 miesięcy) (choc czasem mówię na niego James, który jest moim małym skarbkiem :*
Reputacja: 4832
Stylizacje: 184

Opis...

Profil   Offline  
Ja mam sunie o imieniu Hera Jest prze ze mnie i przez moich rodziców nazywana również "Niunia".Jest bardzo urocza ale niestety też bardzo szczekata ... niestety nie mam jej zdjęcia
Reputacja: 4577
Stylizacje: 217

:)

Profil   Offline  
no to tak moim zwierzakiem jest mój kot o imieniu Stenia ( jak by ktoś chciał zobaczyć mam na profilu zdj.) Mamy 2 psy Brutusa i Belle, Brutus nie jest psem rasowym ale jego matka była jamniczką jest po prostu idealny może nie należy do pięknych psów ale serce to on ma wielkie ma 3-4 lata Belle mamy od niedawna jest jeszcze mała słodziutka i grubiutka nie potrafi sama wejść na łóżko (bernardyn )
Reputacja: 28
Stylizacje: 7

Profil   Offline  
Mam psiaka westa który nazywa się Papi Jest śliczniusi <3
Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
Słodki
Reputacja: 493
Stylizacje: 99
Na sprzedaż: 8

Witam i pozdrawiam cieplutko :)

Profil   Offline  
Wisia_2002
Hejka Chciałabym się dowiedzieć czy macie w domku jakieś zwierzaki? Jeśli tak, to napiszcie jakie, jak się nazywają itp. Ja osobiście mam w domu psa Rufusa i króliczka miniaturkę Mikusia Mój piesek jest rasy berneński pies pasterski . A jakie zwierzaki macie Wy?
To mój piesek :

A to króliczek :

Jeśli możecie to też dajcie zdjęcia

To są moje pociechy <3 !

Pliki:

6962-horz.jpg

Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ja mam kotka nazywa się bury oraz cielaczka o imieniu belgijka
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję