Reputacja: 2130
Stylizacje: 366
Na sprzedaż: 0

http://adriannaworld.tumblr.com/

Profil   Offline  
Cześć dziewczyny!
Mam pytanie, słyszałyście może o takim sposobie na płaski i umięśniony brzuch jak Aerobiczna 6 Weidera? Spotkałam się z tym już wiele razy i jestem pod wrażeniem efektów. Sama 2 miesiące temu spróbowałam ćwiczyć, ale niestety po 7 dniach miałam dosyć, chociaż było widać zarys mięśni i w udach schudłam po 1 cm . Wczoraj postanowiłam wrócić do ćwiczeń i już jestem na etapie drugiego dnia, daję z siebie wszystko. Co prawda nie jestem gruba, otyła, czy jakie tam są inne określenia, mam lekko odstający brzuch, ale nie jest on widoczny. Jestem ciekawa, czy Wy macie jakieś swoje sposoby na płaski i pięknie wyrzeźbiony brzuszek

PS. Zamieszczam efekty ( Nie moje oczywiście )

Pliki:

efekty-6-weidera-8.jpg

Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Ja tam wolę jeść
Reputacja: 4489
Stylizacje: 370

Drogie życie jest jak narkotyk.

Profil   Offline  
Robiłam Jeść lubię, ale 6 też mi sprawiała przyjemność Nie miałam nigdy problemów z "brzuszkiem", więc ćwiczenia robiłam raczej, dla mięśni. Nie dokończyłam, bo czas mi jednak na to nie pozwalał, ale widziałam efekty. Może kiedyś do tego wrócę
Reputacja: 1265
Stylizacje: 130
Na sprzedaż: 4

http://www.vinted.pl/member/item/my_list/140028

Profil   Offline  
Ja też próbowałam, chyba nawet dwa razy, ale do końca nie doszłam, rzeczywiście to może dać efekty
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
Zaczynalam, nigdy nie wytrwalam nawet 2tyg ale chyba dzis dzięki Tobie zaczne! pamietajcie o napinaniu mięśni brzucha kiedy chodzicie, lub podczas zwykłych czynności, jak sprzątanie, czy oglądanie tv
Reputacja: 726
Stylizacje: 108

Moda przemija - styl pozostaje.

Profil   Offline  
ja polecam ćwiczenia Ewy Chodakowskiej nie trzeba się męczyć, a efekt można zauważyć po tygodniu
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Właśnie ostatnio myślałam o tym żeby zacząć ćwiczyć do wakacji a niestety nigdy przedtem nie ćwiczyłam niczego poza brzuszkami, Bardzo ciekawa jest ta A6W, a jeżeli tak jak mówicie wytrwały trening daje rezultaty to chyba spróbuję
Reputacja: 2130
Stylizacje: 366

http://adriannaworld.tumblr.com/

Profil   Offline  
Także wzajemna motywacja dziewczyny mary0 podczas tych ćwiczeń nie trzeba utrzymywać diety, także jeść możesz Cieszę się toska, że to "dzięki mnie" możemy później dzielić się efektami.
Reputacja: 2202
Stylizacje: 223

Everytime I close my eyes It's like dark paradise.

Profil   Offline  
Kiedyś również próbowałam tych ćwiczeń jednak po 2 dniach zakończyłam, bo czas nie pozwalał, ale teraz i mnie również zachęciłaś do kolejnej próby, skoro widać efekty to się zdecyduje
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
secretstyle
Także wzajemna motywacja dziewczyny mary0 podczas tych ćwiczeń nie trzeba utrzymywać diety, także jeść możesz Cieszę się toska, że to "dzięki mnie" możemy później dzielić się efektami.

Wiem, ja tak tylko napisałam, bo sama lubię ćwiczyć Ale ja lubię z kimś, lubię mieć kogoś, kto będzie mnie nadzorował, bo nie mam tak silnej samokontroli Poza tym też niestety cierpię na brak czasu, albo ciągłe zmęczenie. Czasem bym chciała poćwiczyć, ale doba jest za krótka, a ja wracam do domu, uczę się i idę spać... Ale zainspirowałyście mnie, może wrócę do ćwiczeń, przynajmniej chwilę dziennie, aby nałożyć na siebie jakąś minimalną dyscyplinę, a przy większej ilości czasu zwiększyć intensywność
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję