Reputacja: 14548
Stylizacje: 343
Na sprzedaż: 0

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
Cześć dziewczyny, ostatnio przeglądałam kilka sklepów obówniczych i wpadła mi w oko jedna oferta a dokładnie SPORTOWE BUTY, SNEAKERSY w wielkiej promocji za 39.99. Czarne, zamszowe na 8-cm koturnie.. Zastanawiam się czy sobie ich nie kupić...Podobają Wam się ? Nosiłybyście je ?

Pliki:

5009_2.jpg

Reputacja: 2977
Stylizacje: 705

Opis...

Profil   Offline  
Nie nosiłam, ale za taką cenę wzięłabym
Reputacja: 790
Stylizacje: 157

When he was here...

Profil   Offline  
Ślicznie one wyglądają. Moja koleżanka jest szczęśliwą posiadaczką takich butów i mówi, że są świetne. Mi osobiście bardzo się pdoboją i myślę, że bym takie nosiła. Za taką cenę to je atakuj!
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Wyglądają na całkiem wygodne Za taką cene nie wachaj się, bierz
Reputacja: 866
Stylizacje: 27

" Moda żyje zmianą " - Karl Lagerfeld

Profil   Offline  
Ja mam podobne buty tylko czerwone z Deichmanna. Bardzo je lubię. Przyzwyczaiłam się do butów na koturnie i polecam te.
Reputacja: 280
Stylizacje: 64

... podstawa to mieć swoje zdanie .. !

Profil   Offline  
cena kusi a poza tym fajnie sie prezentują
Reputacja: 3329
Stylizacje: 206

Profil   Offline  
Bardzo podobają mi się tego typu buty Chociaż te które pokazałaś niespecjalnie przypadły mi do gustu.. Ale cena jest zachęcająca
Reputacja: 726
Stylizacje: 108

Moda przemija - styl pozostaje.

Profil   Offline  
są świetne! muszę sobie zakupić na wiosnę, ale w kolorze mi się marzą
Reputacja: 104
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Faaajne Teraz by mi się takie przydały bo 3/4 moich butów jest na obcasach (jestem mała więc muszę) i nie mam niczego na koturnie a zapisałam się na korepetycje z angielskiego [mobilelanguage.pl] i czasem muszę pół miasta przelecieć na piechotę więc bardzo by mi się takie obuwie przydało, zwłaszcza że zima w tym roku jest lekka i nie byłoby mi zimno
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję