Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Hejka!
Macie może jakieś fajne adresy sklepów internetowych? Albo może takie co wystawiają swoje rzeczy na allegro albo Facebook'u? Ponieważ jestem uzależniona od zakupów przez internet, dlatego pytam czy macie jakieś swoje ulubione gdzie można znaleźć perełki ?
Reputacja: 86
Stylizacje: 6
Na sprzedaż: 0

:)

Profil   Offline  
sprawdź bigbrands.pl :>

Profil   Offline  
Dzięki A tutaj trzeba się zarejestrować żeby zobaczyć rzeczy? ;>
Reputacja: 677
Stylizacje: 147

Opis...

Profil   Offline  
A propos mogłabym się podłączyć do posta?... ja też szukam sklepów internetowych głównie ze sukienkami Macie może jakieś swoje ulubione??

Profil   Offline  
Ja na Facebook'u śledzę profil "Magic Box" i robi fajne rzeczy hand made w naprawdę przystępnych cenach ale sukienek nie widziałam...
Fajne też rzeczy są na stronie blogerki Maffashion (staffbymaff.pl) Ceny nie są najniższe ale nie odstraszają, myślę, że podobnie jak w sieciówkach.
Na allegro wiadomo można dużo rzeczy znaleźć ale czasami się nieźle cenią... Właśnie jestem na etapie szukania takich stron autorskich albo młodych projektantów polskich typu MISBEHAVE albo ostatnio trafiłam na MUFFIN-WEAR też mają fajne rzeczy, niedługo podobno nowa kolekcja wchodzi. Wszystko jest na stronie shwrm.pl )

Opis...

Profil   Offline  
Podobają mi się ubrania na tej stronie staffbymaff.pl. Najbardziej mi przypadły do gustu:

Ta bluza jest cudna. Fajny jest również limonkowy kolor rękawów. Są w wersji krótszej(pokazanej wyżej) i dłuższej(tuniki).

Fajna jest ta bluza powyżej. Niestety już wyprzedana

Zapraszam na tą stronkę naprawdę fajne rzeczy

Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
Mi na msbhv podoba się strasznie ta bluza:

Widzę że w sumie podobna do tych co dałaś Kotek

Profil   Offline  
Mam do sprzedania taką z limonkowymi rękawami rozmiar M/L jakby ktoś był zainteresowany Niestety nietrafiony prezent...
Ale rzeczywiście fajne rzeczy są, tylko jak widać schodzą szybko, z tych rzeczy co ja chciałam już rozmiarów nie ma albo wszystko wykupione

Profil   Offline  
W ferworze poszukiwań znalazłam fajny sklep z niedrogimi butami i torebkami - fleq.pl
Pewnie go odwiedzę nie raz, bo w dzisiejszych czasach obkupić się jest ciężko, bo wszystko takie drogie

Opis...

Profil   Offline  
Super, też na pewno zajrzę na tą stronkę. A co do poprzedniego postu to tego typu rzeczy zawsze będą robić furorę. Nie jest ich dużo na rynku i są orginalne. To znaczy- rzadko kto będzie posiadał (w twoim otoczeniu) taki sam ciuszek. Jeśli macie więcej takich stronek to chętnie skorzystam
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję