Reputacja: 34629
Stylizacje: 1647
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
powiedzcie mi kochane urstylowiczki co robicie po godzinach?
Reputacja: 507
Stylizacje: 51

Modą wyrażam samą siebie ;)

Profil   Offline  
Po godznach , siędzę na fb i tworzę stylizacje , nie ma dnia żeby nie wejść na urstyle.pl , chyba się w to bardzo wciągnełam , wręcz uzależnilam się XD
Reputacja: 131
Stylizacje: 48

Opis...

Profil   Offline  
ooo duże tego. zależy też od humory.
Reputacja: 2202
Stylizacje: 223

Everytime I close my eyes It's like dark paradise.

Profil   Offline  
oj to zależy od czasu, ale lubię kombinować przede wszystkim tutaj z modą, bo w rzeczywistości brak mi możliwości, bardzo lubię fotografować, krajobrazy, ludzie i wszystko co nas otacza bardziej amatorsko oczywiście, lubię czytać książki, choć wiecznie na to mi brak czasu ze względu na szkołę, to raczej wszystko,
a może ty Katrisss też nam opowiesz jakie jest twoje hobby?

Opis...

Profil   Offline  
toosmajl
oj to zależy od czasu, ale lubię kombinować przede wszystkim tutaj z modą, bo w rzeczywistości brak mi możliwości, bardzo lubię fotografować, krajobrazy, ludzie i wszystko co nas otacza bardziej amatorsko oczywiście, lubię czytać książki, choć wiecznie na to mi brak czasu ze względu na szkołę, to raczej wszystko,
a może ty Katrisss też nam opowiesz jakie jest twoje hobby?

A jeśli o mnie chodzi to też dużo tego zacznę może od tańca - mojej największej pasji którą od dziecka rozwijała we mnie moja Mama, był balet, taniec towarzyski, zwłaszcza tańce standardowe - najbardziej lubię wciaż walca angielskiego i wiedeńskiego, z latynoamerykańskich uwielbiam cha-chę i tango. Równocześnie z tym tańczę też taniec nowoczesny, tj. hip hop i dancehall które również mocno kocham, czasem wprowadzam też jakieś elementy breake'a do swoich układów Najlepsze tam jest to że trafiła mi się tak świetna grupa z którą tańczę, która jest otwarta na nowe pomysły i która chętnie uczy się nowych układów, moich jak i innych członków zespołu
Druga moja pasja to forografia. Najlepszy relaks, zaraz obok spotkań z moim przecudownym kochanym chłopakiem <3 to wypad z aparatem na spacer mieszkam w ładnej okolicy, poszcześciło mi sie bo nie muszę zbyt oddalać się od domu żeby porobić to co lubię )
Baaaaaardzo lubie też spiewać, to także zasługa mojej Mamy najbardziej piosenki Jessie J i Emeli Sande, ale inne też często sie trafiają, tak polskie jak i zagraniczne
Kolejna to rysunek, bardzo lubię rysować, to z kolei bardzo szlifował ze mną mój dziadek który był architektem maszyn xD
Poza tym bardzo lubię też odwiedzać okoliczną stadninę, jest mała ale klimatyczna, lubię jeździc konno ale tak samo lubię po prostu poprzebywać z tymi zwierzętami tam też mogę łączyć jedną pasje z drugą, czyli fotografią
Lubię też spacery po okolicy, zwłaszcza w dobrym towarzystwie kiedy to można porozmawiać na każdy temat
No i lubię eksperymentować w kuchni, nie zawsze z dobrym skutkiem... na szczęscie na osłodę mam degustatorów, czyli mojego kochanego chłopaka i tatę, którzy zawsze mówię że im smakuje, nawet jeśli wg mnie jakiś mój wyczyn jest niejadalny

O mnie to chyba tyle w tym temacie
Reputacja: 790
Stylizacje: 157

When he was here...

Profil   Offline  
Ostatnio ja na przykład zaczęłam wchodzić właśnie na urstyle. Chociaż nie ma dnia, w którym bym nie włączyła muzyki. Zazwyczaj po godzinach właśnie wyłączam się i puszczam piosenki. Wchodzę też na fb i czatuję z moimi przyjaciółki choć najlepiej to spotkać się z nimi i wygadać w żywe oczy. Oprócz tego znalazłam sobie zajęcie i piszę bloga z koleżanką. Więc nawet jak mi się strasznie nudzi to mam zajęcie- pisanie kolejnych rozdziałów. Czytam bardzo dużo książek. Ostatnio zainteresowały mnie tomu " Igrzysk Śmierci" polecam strasznie. Tylko trzeba uważać, jak już się zacznie nie da się skończyć. Wszystkie te tomy przeczytałam i uważam, że będzie to moja ulubiona seria (zaraz po sadze Harry Potter) książek.
To też tyle na ten temat.

Opis...

Profil   Offline  
Kinkaa
Ostatnio ja na przykład zaczęłam wchodzić właśnie na urstyle. Chociaż nie ma dnia, w którym bym nie włączyła muzyki. Zazwyczaj po godzinach właśnie wyłączam się i puszczam piosenki. Wchodzę też na fb i czatuję z moimi przyjaciółki choć najlepiej to spotkać się z nimi i wygadać w żywe oczy. Oprócz tego znalazłam sobie zajęcie i piszę bloga z koleżanką. Więc nawet jak mi się strasznie nudzi to mam zajęcie- pisanie kolejnych rozdziałów. Czytam bardzo dużo książek. Ostatnio zainteresowały mnie tomu " Igrzysk Śmierci" polecam strasznie. Tylko trzeba uważać, jak już się zacznie nie da się skończyć. Wszystkie te tomy przeczytałam i uważam, że będzie to moja ulubiona seria (zaraz po sadze Harry Potter) książek.
To też tyle na ten temat.

też czytałam "Igrzyska Śmierci" całą trylogię i mam takie samo zdanie jak Ty a co do bloga to mogłabyś podać link? bo czasem mam ochotę coś w tym stylu sobie poczytać
Reputacja: 2977
Stylizacje: 705

Opis...

Profil   Offline  
też jestem zainteresowana linkiem do bloga
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, oglądam jakieś filmy, lub uprawiam sport:-) oczywiscie tworze na UrStyle, chociaz to nie tylko w wolnym czasie (wlasnie powinnam sie uczyc!). Przeglądam vlogi i blogi oraz lookbooki
Reputacja: 6425
Stylizacje: 227

zabawmy się modą!

Profil   Offline  
Ja wolnego czasu mam teraz bardzooooo mało niestety ;x ale jak już się trafi to nie lubię siedzieć w domu, jakieś kino, kręgle a bilard to już nasza tradycja - oczywiście wszystko z przyjaciółmi. Muzyka - ciągle mam słuchawki w uszach, słucham polskiego hh i nawet mam napisanych parę własnych zwrotek haha ale to raczej tak for fun Też lubię bardzo fotografować, strasznie dbam o moją lustrzankę i przyznam się że nie lubię jak ktoś nią podrzuca czy Bóg wie co robi xd No i oczywiście sport <3 trenuję siatkówkę i poświęcam temu sporo czasu .
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję