Reputacja: 1241
Stylizacje: 68
Na sprzedaż: 3

Profil   Offline  
Hej dziewczyny Spotkałam się ostatnio z opiniami, że dobrym sposobem na pozbycie się cellulitu jest masaż bańkami chińskimi. Czy któraś z Was ich używała? Jakieś efekty?

Reputacja: 8133
Stylizacje: 105
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Ja używałam tych baniek i powiem szczerze, że efekty są naprawdę widoczne Stosuje się je na oliwkę żeby bańki łatwo się przesuwały po ciele i skóra po takich masażach jest ładnie napięta Nie mogą ich jednak używać kobiety w ciąży i te którym łatwo pękają naczynka. To sa jedyne przeciwwskazania, niektórzy co prawda skarżą się na ból przy używaniu tych baniek ale mnie osobiście nic nie bolało Koszt tych baniek jest jednorazowy i wynosi maksymalnie 30 zł
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Ja też słyszałam o tych bańkach, ale myślałam, że te bańki można używać wielorazowo... Ogólnie to też się napalałam na nie, ale samej nie mam cierpliwości do tego, wolę balsamy antycellulitowe, bo one mają jakieś składniki a poza tym przy rozsmarowywaniu robi się masaż chyba, że masz jakąś koleżankę i byście sobie robiły nawzajem taki "zabieg"
olivpear
Czemu przestałaś używać skoro były efekty? Już zniknął cellulit po tych bańkach ;>?

Profil   Offline  
No tak bańki można używać wielokrotnie dlatego napisałam że koszt jest jednorazowy. Masaż bańkami jest lepszy niż taki przy masowaniu rękami bo lepiej przesuwa te płyny limfatyczne. Efekty były naprawdę duże i znacznie zmniejszył się cellulit, ale skończyła mi się oliwka hehe a muszę zamówić taką antycellulitową a jakoś nie mogę się za to zabrać.

Profil   Offline  
A to zwykłej nie można używać? A gdzie kupujesz tą antycellulitową?

Profil   Offline  
Antycellulitową można kupić przez Internet, nie rzuciła mi się w oczy w drogerii...
Reputacja: 1070
Stylizacje: 28

:)

Profil   Offline  
Ja czytałam o tym masażu nawet próbowałam ale mnie to strasznie boli ;(

Profil   Offline  
Może powinnaś więcej oliwki nałożyć żeby te bańki się ślizgały a nie tak "wpijały" w ciało? Ja na razie jestem kompletnie bez kasy więc nawet nie idę do sklepu ani nie wchodzę na allegro, bo bym się nie powstrzymała przed zakupem a mam tak, że jak już jedno to milion innych rzeczy jest mi nagle niezbędnych
Reputacja: 3436
Stylizacje: 280

Jest jak jest czasem lepiej czasem gorzej :)

Profil   Offline  
Moja znajoma kupila ostatnio ta oliwke antycellulitową z marki Ziaja kosztowala 16zl/500ml. Zamuwila jal w drogerii.
Reputacja: 46
Stylizacje: 8

Zwycięża tylko ten kto walczy.

Profil   Offline  
Ja używam tych baniek rzeczywiście dają efekty ,tylko trzeba stosować regularnie , ja celluit mam juz mniejszy. Stosuje je z oliwka do masazu z ziaji, ponadto robie sobie domowy peeling z kawy mielonej i oleju lnianego podczas kąpieli skóra naprawdę gładka i oczywiscie dieta i ćwieczenia dziewczyny! Ja swoje banki i oliwke zamowilam w aptece dbam o zdrowie i odebrałam na miejscu zawsze to kilka zł taniej przez internet
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję