Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Dziewczyny poratujcie!
Ostatnio na jakimś blogu znalazłam stylizacje z bluzami firmy Uhm Anyway. Czy wiecie może gdzie można dostać ciuszki tej firmy? A może macie do sprzedania ?
Reputacja: 112
Stylizacje: 22
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Na facebooku znajdź sobie ich fanpage'a i tam poszperaj Mi sie bardzo podobają

Profil   Offline  
Właśnie weszłam na facebook'a i na bloga autorki marki i jest napisane, że ciuchy są w internecie, że w styczniu miał ruszyć sklep internetowy ale nigdzie nie ma adresu a jedyne co, to w komentarzach na tablicy/ osi czasu facebook'owej ludzie omawiają i dokonują zakupu, a nawet nie ma pokazanej całej kolekcji

Opis...

Profil   Offline  
Z tego co dowiedziałąm się z różnych postó na ich stronie ubrania należy zamawiać przez maila

Profil   Offline  
Kurczę aż dziwię się tej dziewczynie co wymyśliła i stworzyła tą markę, że tak mozolnie zabiera się do stworzenia sklepu internetowego skoro jest taki popyt na jej rzeczy! Dziwne...
Napisałam maila już jakiś czas temu i nie dostałam odpowiedzi, zresztą na facebook'u i na blogu kupujący mają taki sam problem... Może ktoś tu na stronie miałby do sprzedania jakąś bluzę ?

Profil   Offline  
Aaaa udało się i zamówiłam
Znalazłam na allegro, bo na facebooku ani na maila nie ma żadnego odezwu, szkoda...
Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
Pochwal się jaką zamówiłaś

Profil   Offline  
Oto moje cudeńko i najnowsza zdobycz w mojej szafie

Opis...

Profil   Offline  
Cudna faktycznie Ja na razie poluje na kapelusze słomkowe

Profil   Offline  
O proszę to widzę, że już lato Ci w głowie ja jeżeli chodzi o lato to poszukuję jakiś fajnych fasonów sandałków. Może któraś z Urstylistek ma jakaieś fajne do polecenia?
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję