Reputacja: 39
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Moim zdaniem ciekawą opcją są na przykład takie koszulki na prezenty: https://cupsell.pl/katalog/na-prezent [cupsell.pl]. To świetna alternatywa dla prezentów, które będą później leżały na półce. Koszulka przyda się każdemu. Do Ciebie należy decyzja, jaki wzór koszulki wybierzesz.
Reputacja: 13

Profil   Offline  
Jesli chodzi o 18ste urodziny to nie byle jaka okazja. Ja bym skupila sie na czyms co by bardziej podkreslilo jej wiek jesli chodzi o jej cialo. Wiesz, przez tyle lat byla dziewczyna .. a teraz mozna rzecz, ze stala sie kobieta i tutaj szukalalabym jakiegos pomyslu. Dajmy na to jakas seksowna bielizna bylaby swietnym pomyslem, szczegolnie jesli ma chlopaka .. oboje by na tym skorzystali. Ciekawa kolekcje widzialam w sklepie marki Obsessive .. mam na oku dokladnie te figi https://obsessive.com/pln_pl/produkty/majteczki/figi/frivolla-panties-17292 [obsessive.com] Sama mialam tez przyjemnosc robic tam zakupy, jak dla mnie za takie pieniadze nigdzie nie otrzyma sie tak dobrej jakosci. Mam glownie bielizne oraz w planach zakup jakiegos zmyslowego body.
Reputacja: 35

Profil   Offline  
Bielizna to super pomysl tez uwazam, ze 18ka to juz wiek, w ktorym dziewczyna poniekad staje sie kobieta jakkolwiek by to nie brzmialo.. Ja np od swojej najlepszej przyjaciolki dostalam koszule nocna ze sklepu kinga.com.pl [kinga.com.pl] i mam ja do dzisiaj. Jest naprawde super seksowna i trwala, dzieki czemu przydaje sie na "specjalne " okazje
Reputacja: 38

Profil   Offline  
biżuteria to fajne rozwiązanie jako prezent na 18
Reputacja: 14

Profil   Offline  
Na osiemnastkę to raczej jakieś zabawne prezenty Razem z ekipa zrzuciliśmy się na taki strój pielęgniarki i wibrator żeby było z jajem Do tego dostała bukiet kwiatów i antyramę z fotkami z wypadów wspólnych.
Reputacja: 29

Profil   Offline  
Moim zdaniem praktyczne prezenty są o wiele fajniejsze. Koledze/ przyjacielowi można kupić modny zegarek męski [e-watches.pl] , który będzie mu służył przez długi czas. Na pewno jest to o wiele fajniejszy prezent niż jakieś pierdołki i zawsze się można złożyć na jeden porządny z innymi.
Reputacja: 18

Profil   Offline  
Osiemnaste urodziny to wyjątkowe urodziny i warto podarować prezent ,który będzie nam je przypominał. Dobrze by było aby był też praktyczny bo inaczej wyląduje na dnie szafy. Uważam że zegarek jest takim prezentem, bo masz duży wybór modeli więc możesz go dopasować do jubilata. Mnie osobiście podobają się seria zegarki casio g shock [zegarkowy.pl].
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję