Reputacja: 3295
Stylizacje: 287
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Moja bliska koleżanka niedługo ma osiemnaste urodziny i zupełnie nie mam pomysłu co jej kupić. Chciałabym, aby prezent był ciekawy, wyjątkowy. Na razie wymyśliłam koszulkę, na której będzie nadrukowany ten kot: http://9gag.com/gag/5449415 [9gag.com] czy coś w tym stylu, ale to był by "dodatek do prezentu". Myślałam też, aby kupić album i powklejać tam nasze "śmieszne zdjęcia". Macie jakieś pomysły? Bardzo proszę o pomoc. Dodam, że chciałabym, żeby całość mieściła się w 150 zł.
Reputacja: 1532
Stylizacje: 86

Nie chce jak klocek lego pasować do wszystkiego ..

Profil   Offline  
Myślę że taki album to by było coś fajnego możesz zrobić dla niej albo o niej jakieś fajne nagranie albo piosenkę :p koszulka to też super pomysł. Myślę że z powyższymi pomysłami na pewno prezent będzie udany
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
moja przyjaciółka życzyła sobie praktycznych prezentów i też jest bardzo zadowolona. Np. lokówka, zegarek, sukienka, były też droższe prezenty (ja z przyjaciółką złożyłyśmy się i kupiłyśmy bransoletkę Lilou). Wszystko zależy od tego jaki ma charakter twoja przyjaciółka (woli książkę czy zegarek czy coś bardziej zwariowanego).
Reputacja: 1991
Stylizacje: 89

Moda przemija, styl pozostaje - Coco Chanel

Profil   Offline  
Jeśli lubi się malować, możesz skomponować dla niej kosz z kosmetykami, tzn. zwykły koszyk piknikowy, który wypełniłabyś kosmetykami, albo możesz zrobić to samo z np. artykułami papierniczymi, jeśli lubi takie rzeczy. Taki album to też fajny pomysł, możesz powklejać tam nie tylko zdjęcia, ale też najróżniejsze pamiątki, typu bilety z różnych wycieczek, karteczki pisane na lekcjach ;D
Reputacja: 3510
Stylizacje: 420

Profil   Offline  
moja koleżanka zrobiła innej na święta kalendarz z ich zdjęciami... jeżeli ta osiemnastka jest na przełomie roku byłby to fajny pomysł, moim zdaniem na przykład to: http://allegro.pl/fotokalendarz-a3-13s-foto-kalendarz-projektgratis-i2875734048.html [allegro.pl]
Reputacja: 2185
Stylizacje: 114

Moda przemija, styl pozostaje.

Profil   Offline  
ten album dałabym jako dodatek a za 150 zł, to o Kochana możesz szaleć
Reputacja: 67
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
A może jakąś bluzeczkę?? Zobacz sobie tutaj http://arem.pl/sklep.html [arem.pl] - mają wiele fajnych Wiesz co lubi koleżanka, więc bez problemu poradzisz sobie z wyborem ciuszka
Reputacja: 175
Stylizacje: 61

Profil   Offline  
Mozesz podarowac jej t shirt eleven Paris . www.zalando.pl/eleven-paris-mokat-t-shirt-z-nadrukiem-czarny-e1321d09u-q11.html
I bedzie zadowolona .
Reputacja: 3182
Stylizacje: 662

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
Może kup album w starodawnym stylu można też skanować zdjęcia żeby wyglądało jak stare albo coś w ten deseń możesz też zrobić piknik w parku napić się szampana jeśli masz już 18 lat zrobić babeczki z dodatkami które lubi twoja koleżanka będzie to orginalne i myślę że fajne
Reputacja: 783
Stylizacje: 134

Profil   Offline  
Złóżcie się ze znajomymi i wykupcie jej skok ze spadochronem, mówię Ci nie zapomniany prezent, mojej siostry kolega dostał zapłacili chyba 300zł ale nie jestem pewna
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję