Reputacja: 4832
Stylizacje: 184
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
NaszaKasza
Ja wole mgiełki do ciała, bardziej poręczne i zazwyczaj tańsze. Najlepsze są z AVON

Ja też je uwielbiam A co do tych,które mi się podobały to one nazywają się : ,,Ultra Sexy"
Reputacja: 2471
Stylizacje: 370

NEVER LOOK BACK

Profil   Offline  
Nowa86
Pewnie Elizabeth Arden

Wiesz ile perfum ma zapach zielonej herbaty? No, ale może to te
Reputacja: 3149
Stylizacje: 647

Moda jest moim powietrzem <3

Profil   Offline  
PLAY BOY KOCHAM TE ZAPACHY

Pliki:

p3.jpg

Reputacja: 36532
Stylizacje: 2390

Profil   Offline  
Bi - es i C- Thru (chyba XD ) Mają cudowne zapachy i nie są mega drogie , perfumy w Avon też są całkiem niezłe . Ja kocham perfumy ,ale nie powiem jakie najbardziej .
Reputacja: 32
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
a tak ja tez miałam zieloną herbatkę i to już kilku marek i nie ważne jaka marka zapach śliczny. a że sama lubię zieloną herbatkę herbatka [bifix.pl] pić to bardzo dobrze się w nich czułam. zapach na długo się utrzymywał i był delikatny i nie przeszkadzał nikomu.
Reputacja: 14017
Stylizacje: 2348

Now this is heavy metal!

Profil   Offline  
Ja ostatnio zakochałam się w męskich perfumach z playboya i zastanawiam się nad zakupieniem ich sobie, może to mieć dziwny odbiór ale nic nie poradzę, pachną zdecydowanie lepiej niż większość damskich perfum jakie wąchałam
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ja lubię wszystkie z Avon i Bi-es. Mam jeszcze takie z chińczyka od chłopaków ale nie podoba mi się zapach. Jeśli ktoś chętny do zakupy to proszę pisać na priv.
Reputacja: 65

Profil   Offline  
uwielbiam Lancome la vie est belle oraz chloe, a z takich tańszych to c-true bądź hollister mają piękne perfumy
Reputacja: 14

Profil   Offline  
U mnie wygrywa Masaki Matsushima - Mat Chocolate.
Reputacja: 100

Profil   Offline  
Też bardzo lubię ten zapach moschino
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję