Reputacja: 2185
Stylizacje: 114
Na sprzedaż: 0

Moda przemija, styl pozostaje.

Profil   Offline  
Ja osobiście uwielbiam perfumy Anny Sui '' Dolly Girl '' , jestem w nich zakochana po uszy .
oprócz tego coś z tańszych perfum lubię ''Sexy Girl '' marki Bi-es. nie są trwałe, ale mają fajny zapach .
Reputacja: 2130
Stylizacje: 366

http://adriannaworld.tumblr.com/

Profil   Offline  
Ja używam Coco Noir Zakochałam się od pierwszego węchnięcia Co prawda lubię też zapach od Victorii Beckham, jest on dość oryginalny, mi się podoba, natomiast mojej mamie nie, wnioskując Victorię albo kochasz, albo nie znosisz
Reputacja: 866
Stylizacje: 27

" Moda żyje zmianą " - Karl Lagerfeld

Profil   Offline  
mój ulubiony zapach na zimę to: Lancome ' la vie est belle'
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Ostatnio zaczęłam używać Bvlgari Omnia Green i Diesel Feminine. Świetne zapachy, a ceny trzymają się w granicach 100-150zł
Reputacja: 301
Stylizacje: 98

Opis...

Profil   Offline  
Givenchy - Ange ou demon
Reputacja: 10988
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Ja jestem zadowolona ze swojego Fool Moon z Oriflame
Reputacja: 4742
Stylizacje: 724

Moda przemija- styl pozostaje.

Profil   Offline  
Moje ulubione perfumy to: Exixir Seductive od Naomi Campbel, Incadensses Lumier od Avon, Armani Code wersja na lato,Little Black Dress od Avon, Bruno Banani
Reputacja: 5294
Stylizacje: 506

Marzenia to wszystko co mamy...

Profil   Offline  
Ja najczęściej używam aromatycznej mieszanki od Toma Forda- Violet Blonde.
A z takich tańszych to lubię francuskie perfumy
Reputacja: 470
Stylizacje: 30

Nie rezygnuj z pokus...One mogą już nie powrócić

Profil   Offline  
mam kilka swoich ulubionych zapachów, ale jak się przyssam do jakiegoś to używam non stop tego samego dopóki mi się nie znudzi, aktualnie używam amor amore cacharel, już ponad 2 lata i ta miłość do tego zapachu pewnie jeszcze potrwa,niedawno zaczęłam 4 buteleczkę 100 ml, czyli jeszcze na pół roku mam z głowy wcześniej była euphoria CK ale to krótko, nieco dłużej używałam lolity lempickiej, ale jest za mocna jak dla mnie i pomimo cudownego zapachu, boli mnie od niej głowa.

A z tańszych to c-thru zielony, używałam w liceum i nadal mam sentyment do tego zapachu, ale jest niestety nietrwały.
Reputacja: 8816
Stylizacje: 481

Opis...

Profil   Offline  
Moschino I love love <3
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję