Reputacja: 1532
Stylizacje: 86
Na sprzedaż: 0

Nie chce jak klocek lego pasować do wszystkiego ..

Profil   Offline  
Chcę się o was dowiedzieć jak najwięcej a że większość z nas ma pupile albo chce je mieć to możemy się tym podzielić Ja bardzo chcę mieć psa. Marzę o nich odkąd skończyłam 4 lata ale rodzice uważają że jestem nieodpowiedzialna i i muszę jeszcze poczekać
Reputacja: 14548
Stylizacje: 343

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
Ja mam kanarka ,,Lutka''
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Ja mam rozkosznego, bezzebnego 14 letniego psa o sklonnosciach homoseksualnych Zwie sie Saigon i zajmuje w moim sercu szczególne miejsce. Wzięłam go 3 lata temu ze schroniska, biedak szlajał sie przedtem gdzieś po obrzeżach Warszawy, byłabym bez serca gdybym go wtedy nie wzięła. Wiadomo, czym starszym pies, tym mniej chętnych :/ To mnie wkurza w ludziach, biorą slicznego szczeniaczka (zapewne Saigon był rozkoszną, puszystą kulką), a potem wyrzucają, bo okazuje sie ze pies jakimś cudem, urosl i nie jest juz taki słodki.... Ale trudno, cóż poradzić?
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Saigonka masz rację.. Teraz na FB ciągle widzę udostępniane zdjęcia porzuconych bądź chorych czy wygłodzonych psów - ludzie są bez serca
Ja teraz przeprowadziłam się z miasta na wieś i jak tylko ogrodzimy działkę to biorę ze schroniska dwa pieski obronne i już mam dla nich imiona - Fobos i Dejmos ( "Strach" i "Groza" ) co by mi nikt niepożądany nie wszedł na posesję

A jestem już szczęśliwą posiadaczką suczki rasy York Shire Terrier o uroczym imieniu "Sisi" . Dostałam ja od chłopaka, ma prawie 3 lata i waży nieco ponad 2 kilo więc kruszynka ale zadziora. Śmieję się, że to pies zaczepno obronny - ona zaczepia a pani broni

Profil   Offline  
Aramorthia
Chcę się o was dowiedzieć jak najwięcej a że większość z nas ma pupile albo chce je mieć to możemy się tym podzielić Ja bardzo chcę mieć psa. Marzę o nich odkąd skończyłam 4 lata ale rodzice uważają że jestem nieodpowiedzialna i i muszę jeszcze poczekać

Ja przez długi czas tez psa nie miałam i dostałam Saigona na 13 urodziny z początku było fajnie, wiesz spacerki itd. Ale potem coraz bardziej robi sie to monotonne i trudne do znesienia, szczególnie ze mój pies lubi spacery o 3 w nocy. Nie mowie, ze pies mnie znudził, tylko ze to wszystko jest ciężkie i trzeba być odpowiedzialnym za psa, to jest żywa istota, ona potrzebuje zarówno ciepła,miłości jaki i podstawowych rzeczy jak jedzenie, picie, spacerowe sprawy. Musisz udowodnić rodzicom, ze potrafilabys sie zająć psem, wiec pokaz im ze potrafisz zadbać o siebie. Saigona mam juz 3 lata i uważam, ze zarówno on jak i jak sprawuje sie dobrze na swoim stanowisku
Reputacja: 3625
Stylizacje: 178

Opis...

Profil   Offline  
Ja mam żółwia Bardzo go lubię, też kiedyś chciałam miec psa, ale jak widziałam koleżankę która wychodziła o 4 rano na spacer to po kilku tygodniach mi się odechciało go miec. A żólw problemu nie robi
Reputacja: 1696
Stylizacje: 234

; 33

Profil   Offline  
anczyns

To Ty jesteś jeszcze na UrStyle?! :O :O :O

a co do tematu ;
Miałam chomiczka,Pchełkę.Teraz mam chomika Perełkę Miałam świnkę morską,Leosia,ale niestety po 6 dniach pobytu u mnie zmarł Mam jeszcze świnkę morską Teodorka,jest już rok u mnie i jest taaaki kochany ♥♥♥

Profil   Offline  
sowka64
Ja mam żółwia Bardzo go lubię, też kiedyś chciałam miec psa, ale jak widziałam koleżankę która wychodziła o 4 rano na spacer to po kilku tygodniach mi się odechciało go miec. A żólw problemu nie robi

Właśnie o to mi chodziło, pies jest fajny, słodki dopóki nie trzeba wyjść z nim na dwór. I to właśnie jest to, rodzice kupują swoim pociechom Pieski-Zabawki, by po paru tygodniach wyrzucić te puszyste stworzenia na ulica. Ja oczywiście nie mowie ze robi to każdy człowiek, ale conajmniej 10% tak właśnie robi.
Reputacja: 1305
Stylizacje: 63

Profil   Offline  
Chcę mieć psa, niestety rodzice powiedzieli mi , że dopóki z nimi mieszkam nie ma mowy ... moja mama jest uczulona niemal na wszystko a sierść doprowadza ją do "szału" ;c

Profil   Offline  
Andree co do alergii, to są rasy które zamiast siersci mają włosy, które nie uczulają i co najważniejsze, aż w takim stopniu nie wypadają i nie klebią się.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję