Reputacja: 14548
Stylizacje: 343
Na sprzedaż: 0

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
Gwiazdka się zbliża wielkim krokami, w sklepach roi się od ozdób świątecznych...a co za tym idzie ..?
Moc prezentów, i mam do Was pytanko : co kupić :
- 18 - latce (kuzynce)
- 18 - latkowi (brat)
- mamie
- tacie
- 7- latce

Liczę na Waszą pomoc dziewczyny ;*
Reputacja: 7767
Stylizacje: 999
Na sprzedaż: 9

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21755954

Profil   Offline  
Oj kochana ciężko powiedzieć ja najczęściej kupowałam jakies ciuchy a rodzicom kosmetyki to są najbardziej praktyczne rzeczy Zawsze mozesz zapytac co chcą w przedziale cenowym zawsze troche pomogą
Ja praferuję w rocczniku 0 - 10 w tym roku na mikolaja gwiazdka odpada ... tylko siostra i tata :> a to maly problem mam :>
Reputacja: 1991
Stylizacje: 89

Moda przemija, styl pozostaje - Coco Chanel

Profil   Offline  
7 latce hm.. może jakieś artykuły z kimś kogo lubi? np. monster high, hannah montana (nwm co teraz lubię siedmiolatki). Kuzynce może kosmetyki, płytę ulubionego zespołu? Ja rodzicom przeważnie kupuję książki, płyty, filmy, ewentualnie mamie kosmetyki. Na brata nie mam pomysłu ;D
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Bratu może jakieś perfumy? Albo jakąś grę na PS
Ja też nie mam pomysłu na rodziców, mamie zawsze kupowałam książki albo biżuterię a tacie akcesoria do aparatu a w tym roku chciałam coś innego i główkuję i nie wiem tez się podłączę do pomysłów

A kuzynce może kup coś co sama byś chciała dostać w SEPHORZE są np zestawy kosmetyków fajne a jak się zapiszesz do newslettera to dostaniesz 20% zniżki

A też fajne, zabawne i niedrogie rzeczy są we FLO, tam może coś znajdziesz
Reputacja: 14548
Stylizacje: 343

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
A kuzynce może kup coś co sama byś chciała dostać w SEPHORZE są np zestawy kosmetyków fajne a jak się zapiszesz do newslettera to dostaniesz 20% zniżki

A też fajne, zabawne i niedrogie rzeczy są we FLO, tam może coś znajdziesz

w takim razie się tam wybiorę i coś poszukam Dzięki ;*
Reputacja: 3510
Stylizacje: 420

Profil   Offline  
hm, ja najprawdopodobniej kupię mamie zestaw kieliszków do wina...

kuzynce mozesz kupić książkę czy jak wyżej ktoś pisał płytę ulubionego zespołu, ja ucieszylabym się z takiego prezentu
a 7-latce... może kosmetyki z jakimiś księżniczkami czy innymi postaciami z bajek? http://pl.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=25274 [pl.oriflame.com] to fajne, chociaż może być już 'za stara'
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Zazwyczaj mojej mamie kupuje jedną rzecz (znaczy mój tata płaci ) np. krem czy kupon do spa na 2 dni. Tacie zazwyczaj spinki do garnituru czy jakieś perfumy (mama płaci ), mojej 17-letniej kuzynów zwykle daje kupon na 150 złotych do jakiegoś sklepu.
Uważam ze lepiej kupić jedną drogą rzecz, niz 20 tanich.
Reputacja: 80
Stylizacje: 20

Opis...

Profil   Offline  
siemka mam do was pytanko co kupić moje SIS na Gwiazdkę ma 14 lat POMOCY!!!!!:p
Reputacja: 4270
Stylizacje: 686

Komentarze i oceny mile widziane :)

Profil   Offline  
Saigonka ej ja chce w taki sposób dawać prezenty ;p dobrze się ustawiłaś :-D ja razem z siostrą kupuję rodzicom prezenty mamie zestaw kosmetyków + coś jeszcze ale nie wiem co, a tacie zestaw, perfum, żel i dezodorant a to wszystko a takim ładnym pudełku prezentowym (wiem te pudełko było najważniejsze do napisania i jest to wiadomość bez której nie przeżyjecie )
Reputacja: 80
Stylizacje: 20

Opis...

Profil   Offline  
ssuuuperr hehehhe
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję