Reputacja: 1305
Stylizacje: 63
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witajcie dziewczyny ! Mam odwieczny problem , niestety według mnie uciążliwy . Moje włosy są kompletnie pozbawione objętości , oklapnięte i często wyglądają na tłuste ;c Są dosyć długie z tendencją do kręcenia się. Ścieniowałam je mając nadzieję , że jakoś to wpłynie na ich "podniesienie" się. Macie jakieś sprawdzone sposoby , aby włosy były bardziej "żywe" ? Pomóżcie , proszę .
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Pewnie do tego masz grube i ciężkie włosy, bo te z tendencją do kręcenia się nie powinny tak źle wyglądać. Jak często myjesz włosy? Może zmień szampon?

Najefektowniejszym jednak rozwiązaniem byłoby zmienienie fryzury i kosmetyków. Jest wiele kosmetyków do włosów kręconych, różne pianki, odżywki, żele, które nie pozwalają lokom opadać. Ja sama mam proste włosy, które "nie znoszą" jak ktoś próbuje je inaczej ułożyć, więc muszę się nieraz nieźle natrudzić żeby zrobić loki/fale ale wiem, że niektóre kosmetyki naprawdę mogą zdziałać cuda
Poczytaj tutaj :
http://lokikoki.pl/tra-pol-1236162223-wlosy-krecone.html [lokikoki.pl]
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Skąd ja to znam ?
Mam długie włosy, jednak są cienkie i na prawdę niesforne. Nie wiedzą co to znaczy objętość, przyłączę się do pytania

Profil   Offline  
fakt włosy mam grube , ale kiedyś nie miałam takich problemów , nie wiem . myślałam nawet kiedyś nad trwałą ondulacją , może to by coś zmieniło ?
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Przez pewien czas jak gdzieś wychodziłam to spryskiwałam szczotkę lakierem do włosów tak aby lakier nie miał bezpośredniego kontaktu z włosami i rozczesywałam, tapirowałam tak włosy. Jednak to nic nie dawało, jeśli chcesz to spróbuj a może Ci się poszczęści

Profil   Offline  
tapirowanie włosów mi nie wychodzi , wyglądam jak czarownica
Reputacja: 4658
Stylizacje: 244

Zabij moje demony, a anioły też umrą.

Profil   Offline  
Mam to samo. Po pierwsze stosuję jedną bardzo prostą zasade: suszę włosy głową w dół. Po drugie polecam zastosowanie osis+ dust it schwarzkopf'a, to taki proszek, który wcierasz we włosy, naprawdę zobaczysz różnice, a stosowanie nie wymaga specjalnego zachodu. I tyle.
Reputacja: 1551
Stylizacje: 222

Profil   Offline  
ja robię tak że gdy suszę włosy przed wyjściem to się schylam tak żeby włosy opadały i suszę od dołu.
Reputacja: 13
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Na brak objętości świetnie robi zagęszczanie włosów mikrowłóknami Kmax [lucianohair.pl]. Ja sama używałam tych kosmetyków i na prawdę potrafią zdziałać cuda
Reputacja: 44
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Też mam takie momenty kiedy chciałabym mieć gęstsze włosy. Niestety nic nie zrobię z moimi włosami, mogę tylko brać pod uwagę sztuczne metody zagęszczania. Fajną opcją są na przykład takie włosy clip in: https://cameron-hair.pl/pol_m_Wlosy-syntetyczne_Clip-In-101.html [cameron-hair.pl]. Warto rzucić na nie okiem.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję