Reputacja: 14548
Stylizacje: 343
Na sprzedaż: 0

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
Hej dziewczyny, pod koniec stycznia mam studniówkę i jakoś 2 tyg temu zakupiłam sukienkę którą jak tylko zobaczyłam to od razu wpadła mi w oko. Właśnie w związku z nią mam pytanko. Co do niej dobrać ?
Jak mogłybyście to podajcie linki do sklepów gdzie bd mogła te rzeczy zakupić tzn. np. jakieś bolerko, torebkę, buty

Pliki:

927c13747e5c506824bd39b02d88f177.JPG

Reputacja: 85
Stylizacje: 31

Opis...

Profil   Offline  
Może coś dla inspiracji:

Jak widać w większości do tego koloru dobierana jest czerń, albo srebro, a ponieważ Twoja sukienka już ma srebrne akcenty, dobrałabym do niej jedynie czarne sandałki oraz kopertówkę.

Moje propozycje:

kopertówka nr 1 [allegro.pl]

kopertówka nr 2
[allegro.pl]

kopertówka nr 3 [allegro.pl]

kopertówka nr 4 [allegro.pl]

kopertówka nr 5 [allegro.pl]

Buciki ( niestety nie znam Twojego rozmiaru, więc podaje propozycje):

sandałki nr 1 [allegro.pl]

sandałki nr2 [allegro.pl]

Buty z zabudowanym noskiem i na dużej platformie będą zbyt ciężkie i masywne do tej kreacji. Dlatego proponuje sandałki na niskim obcasie, wciąż eleganckie a i noga zbyt szybko się nie zmęczy.

Narzutka:

bolerko [allegro.pl]

W tym przypadku aksamit wydaje mi się być najodpowiedniejszy, bo czerń będzie głęboka i ładnie podkreśli śliczny kolor sukienki.
Biżuteria, oczywiście srebrna.

Jedyne co mi zgrzyta w tej sukience to ramiączka, może spróbuj ją przerobić tak, by trzymała się na biuście. Ale to moja osobista uwaga
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Mnie bardziej od ramiączek razi to srebrne zdobienie... takie bazarowe ale gdybym juz miała założyć taką sukienkę to chyba wybrałabym jasne czółenka (ogólnie do niebieskich sukienek pasują cieliste obcasy)+ małą, prostą i jasną torebkę... natomiast z bolerkiem nie mam pojęcia co poradzić... to zupełnie nie w moim guście. Ja pewnie założyłabym jakiś ładny rozpinany sweterek (może biały? żeby pasował do tej srebrnej... gałązki na biuście) To wszystko kwestia właściwego wtboru. Spróbuję wykombinować coś dla Ciebie w kreatorze

P.S. jeżeli jednak wybierzesz czarne sandałki to nie kupuj proszę tych pierwszych jakie zaproponowała carmila! Są z deczka babcine wierz mi, że za 50 zł znajdziesz o niebo lepsze buty

(;

Profil   Offline  
Zanim coś zaprojektuję podsyłam kilka fotek, żebyś zobaczyła jak niebieskie sukienki prezentują się z cielistymi czółenkami

Tutaj srebrne:

Selena wybrała takie z połyskiem na grubszym słupku, którymi ja nie jestem bardzo zachwycona ale pokazuję jako dowód, że z jasnymi butami łączyć można jak najbardziej

Więc moim zdaniem gdybyś sprawiła sobie takie buty to już połowa sukcesu :

No takie lakierowane może nie koniecznie, ale mają ładny kształt

Takie pasowałyby Ci najbardziej: Właśnie takie butki powinnaś zdobyć. Jasne cieliste (ale nie różowe!) o ładnym, szlachetnym kształcie.

(;

Profil   Offline  

http://urstyle.pl/styl/weresacze/stylizacja/studniowka-z-mysla-o-marane94/ [urstyle.pl]
link, ponieważ stylizacja nie chce się wyświetlić ;c
Pierwsza propozycja z zupełnie inną sukienką, ale dodatki do twojej byłyby dobre gdybyś wybrała jednak srebrne lub czarne buty W tle upchnęłam sweterek

Opis...

Profil   Offline  
Babcine, bo nie znalazłam ładniejszych kaczuszek xD
Reputacja: 318
Stylizacje: 59

;>

Profil   Offline  
ja myślę, że czarne szpilki będą do niej pasowały najbardziej, i jakąś kopertówkę albo chabrową albo czarną.
Reputacja: 14548
Stylizacje: 343

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
Dziewczyny, bardzo dziękuję za pomoc ;***

Opis...

Profil   Offline  
Nie proponowałam też wysoki szpilek, bo sama wiem, jak wyglądała moja studniówka na szpilkach te x-lat temu i nikomu nie życzę tego co przeżywałam dnia następnego. Niski obcasik, albo zmiana w trakcie na balerinki, to najlepszy pomysł, bo gdy zabawa się rozkręci, nikt raczej zmiany obuwia już nie zauważy
Reputacja: 470
Stylizacje: 30

Nie rezygnuj z pokus...One mogą już nie powrócić

Profil   Offline  
Ja nie wiem.., co wy teraz na te studniówki zakładacie, masakra. Studniówka jest raz w życiu, może się zastanów czy na pewno chcesz na nią pójść w tym czymś. Kolor ładny, ale te kamienie bez komentarza, nawet gdyby je odpruć, to ta sukienka jest za mało elegancka, zwłaszcza ten tył gumiasty, wygląda jak na plażę.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję