Reputacja: 2596
Stylizacje: 145
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jak dbacie o figurę? Stosujecie jakieś diety, czy regularnie ćwiczycie? Chciałabym schudnąć w 3 tygodnie 4kg, czy to możliwe? Jestem na diecie 1200kcal ;-) Co mi polecacie? Dodam, że nie mam czasu na siłownie, aerobiki itp.
Reputacja: 100
Stylizacje: 0

Opis...

Profil   Offline  
W 3 tygodnie to i z 10 pewnie byś dała radę :> Ja uważam,że bez sportu nie dasz rady, lecz jeśli chodzisz do szkoły to daj z siebie wszystko na wf'ie

Opis...

Profil   Offline  
A i zrezygnuj ze słodyczy i pij dużo wody Słyszałam, że cytrusy pomagają .
Reputacja: 4792
Stylizacje: 545

Profil   Offline  
Możliwe ze uda ci sie 3 kg schudnąć, ale to bardzo złą metodę dobrałaś. Twój organizm przyzwyczai sie do tak małej ilości kalorii i żeby dalej chudnąc będziesz musiała ja regularnie zmniejszać lub utrzymywać co przy tak małej dawce jest awykonalne. Radzilabym zacząć od 1800 i powoli schodzić w dół, gdzieś do 1400, szybkie odchudzanie NIGDY nie jest zdrowe i przynosi wiecej strat niż zysków, szybko pózniej utyjesz jeżeli nie utrzymasz tej diety.

Opis...

Profil   Offline  
I tym bardziej, że chcesz zrezygnować z ćwiczeń, które są obowiązkowe.
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
Jedyne ćwiczenia na które mogę sobie pozwolić to A6W
Reputacja: 7543
Stylizacje: 407

Simply...

Profil   Offline  
Ja prawie co dzień biegam i pije dużo wody ale to strasznie dużo wody nie jem za dużo słodyczy w ogóle nie jadam żadnych nie zdrowych rzeczy np frytki czy hamburgery fuuuu... Też ćwiczę dużo brzuszki itp i tak jakoś jestem chuda nawet za chuda troszkę bo przesadzam
Reputacja: 2977
Stylizacje: 705

Opis...

Profil   Offline  
Ja powinnam przytyć,ale nie wiem jak...
Reputacja: 2660
Stylizacje: 394

Opis...

Profil   Offline  
Ja kiedyś w 3 tygodnie schudłam 12 kg- nie polecam
Reputacja: 280
Stylizacje: 64

... podstawa to mieć swoje zdanie .. !

Profil   Offline  
chcesz schudnąć... pij dużo wody ok 2l dziennie , unikaj słodyczy oraz fast food itp rzeczy i ćwicz!!!! jedz o stałych porach!!! no i ćwicz!!! i jeszcze raz ćwicz!!!

Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję