Reputacja: 8133
Stylizacje: 105
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  

Kate Middleton ciągle udowadnia nam że można wyglądać ładnie i z klasą nie przeznaczając na ubrania ogromnych sum. Tym razem ubrała inspirowaną latami 50-tymi sukienkę Jesire za 150 funtów oraz szpilki od Jimmy'ego Choo za 435. Kwoty te nie są przesadnie wygórowane jak na księżniczkę, a samą Kate widywano nawet w sukienkach z... H&M. Co myślicie o jej stylizacji? Uważacie, że stanowi dobry wzór dla kobiet?
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Myślałam, że to płaszcz a nie sukienka Ogólnie nie śledzę jak księżna, księżniczka czy whatever się ubiera, ale fajnie, że ubiera się w sieciówkach, bo na 100% jest wzorem dla milionów kobiet i nastolatek a to działa jak najbardziej na plus Chociaż ja osobiście nie chciałabym być na jej miejscu i nosić to co musi i ciągle myśleć czy jestem stosownie ubrana...
Reputacja: 1241
Stylizacje: 68
Na sprzedaż: 3

Profil   Offline  
Z tego co wiem to niektórzy ją krytykują za te tanie ciuszki bo jako księżna rzekomo powinna się ubierać bardziej na bogato, ale jak dla mnie na plus! Jej wizerunek "księżnej ludu" nieźle się sprawdza

Profil   Offline  
No co Ty mówisz Neona! Serio? Nigdy bym nie pomyślała, że ktoś z "ludu" może się za to obrazić, że promuje taki styl i tańsze marki. Kurcze przecież przeciętnego obywatela stać tylko na h&m, new look i tego typu sklepy. Nawet River Island czy Top Shop są już z wyższej półki a niby to sieciówki...
A sam Jacyków rzucił kiedys zdanie "Gdybym był biedny ubierałbym się w h&m" - ładna mi to bieda....
Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
Jacyków lubuje się w luksusie... i Grycankach ;D

Profil   Offline  
Taaak ale h&m nie jest wcale takim tanim sklepem a jak są przeceny to wyciągają jakieś "szmaty" za przeproszeniem z magazynu, których nigdy wcześniej nie widziałam... A te jego słowa to jakby porównał h&m do lumpeksu...
A co do Grycanek to ostatnio czytałam artykuł, że to nowe "mistrzynie stylu"
Reputacja: 1070
Stylizacje: 28

:)

Profil   Offline  
Kate ma cudny styl z klasą, nieprzekombinowany Nawet dzięki niej cieliste rajstopy stały się modne
Reputacja: 567
Stylizacje: 132

:]

Profil   Offline  
Matka Grycanek jeszcze umie się ubrać do swojej figury,ale córki to już masakra.A co do Kate,to jak najbardziej na plus.
Sprawia wrażenie skromnej,no i dobrze
Mi się podoba,bo chyba ważniejsze jest jak się wygląda,a nie ile się wyda
Reputacja: 6708
Stylizacje: 313

Profil   Offline  
Ma klasę i szyk! Potrafi u brać się modnie ale zgodnie z etykieta, a to nie zawsze wychodzi paniom z wyzszych sfer
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Mi ogólnie ostatnio strasznie podobają się ubrania w stylu lat 40-tych, 50-tych, 60-tych... więc styl Kate bardzo mi się podoba! A czy to ważne za jaką sumę? Kobitka ma styl i niech się ubiera choćby i w lumpeksach
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję