Reputacja: 2596
Stylizacje: 145
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Właśnie robię porządki w swoich kosmetykach i zastanawiam się nad lakierami. Jakie kolory paznokci preferujecie o tej porze roku? A może macie barwy z którymi nie rozstajecie się przez okrągły rok?;-)
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Hmm , ja gustuję teraz w tych kolorach które są teraz dyktowane wiec oryginalna nie będę ale zawsze będzie to czerń , mocne bordo , butelkowa zieleń oraz czerwień jak zwykle
Reputacja: 1991
Stylizacje: 89

Moda przemija, styl pozostaje - Coco Chanel

Profil   Offline  
Na co dzień staram się nie niszczyć paznokci i pokrywam je jedynie emalią albo zrobią sobie frencz, ale kiedy tylko mam chwilę to maluję paznokcie albo na czarno, albo na różowo, albo na liliowo, albo na granatowo, albo na biało, albo na żółto albo na czerwono <3 Uwielbiam te kolory na paznokciach
Reputacja: 3329
Stylizacje: 206

Profil   Offline  
U mnie obowiązkowe kolory to jasne brązy, jasne róże (ręka wygląda schludnie i czyściutko ), mam też kilka odcieni zieleni (głównie ciemne kolorki), z innych ciemniejszych no to na pewno czerwone chociaż ja raczej rzadko ich używam, częściej granatowe
Reputacja: 2596
Stylizacje: 145

Profil   Offline  
biały mi się podoba, ale jakoś nie miałabym chyba odwagi, mało osób się na niego decyduje :-)
Reputacja: 3510
Stylizacje: 420

Profil   Offline  
zależy od humoru jeżeli mam ochotę to robię sobie na przemian dwa różne intensywne kolory, albo w ogóle wymyślam różne cuda. ale tak jak Monster, bardzo podobają mi się beże i delikatne róże na paznokciach, jest uniwersalnie i schludnie
Reputacja: 983
Stylizacje: 272

♥♥♥

Profil   Offline  
Tak samo jak orange111 zależy od humorku . ; )
Reputacja: 3296
Stylizacje: 219

Z uśmiechem,pozytywnie i do przodu :)

Profil   Offline  
brązy, czerń, granat, różne odcienie fioletowego, zieleń i czerwień oczywiście
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Czerwień ,bordo, zależy .
Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
ja najczęściej maluję na pastelowy niebieski metaliczny niebieski, bordowo i czerwono. Czasami na bezbarwny
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję