Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Hej Dziewczyny!
Mam pytanie nie cierpiące zwłoki
Wiadomo, my kobiety często zmieniamy gusta, upodobania a co za tym idzie i kosmetyki.
Akurat mi chodzi o odżywki do włosów. Czy jest jakaś, której jesteście wierne już długi czas?
Ponieważ ja nie mogę znaleźć najlepszej dla zniszczonych farbowaniem, prostowaniem i przesuszonych włosów. PORATUJCIE!
P.S. Nie chodzi mi o maski, bo takowe posiadam
Reputacja: 1241
Stylizacje: 68
Na sprzedaż: 3

Profil   Offline  
Ja używam odżywki a zarazem maski z Biovaxu. Trochę zachodu kosztuje używanie jej (nakładanie secjalnego czepka, odczekiwanie) ale warto. Na włoski łykam jeszcze skrzyp, pozwalam włosom samym wyschnąć i specjalnie nie narzekam

Profil   Offline  
Słyszałam o niej ale właśnie obawiałam się tego czepka, ale jak mówisz, że warto to spróbuję tym bardziej, że chyba nie za dużo kosztuje
Mówisz też o skrzypie, a ja myślałam o bellissa na włosy i paznokcie...
Dzięki za info!!!
Reputacja: 1241
Stylizacje: 68
Na sprzedaż: 3

Profil   Offline  
Kosztuje jakieś 15 zł więc warto. Ja stosowałam belissę i nie za bardzo lepiej skrzyp
Na włosy polecam jeszcze Radical

Profil   Offline  
O dziękuję Ci bardzo za przydatne informacje Wiadomo, że lepiej się dowiedzieć od kogoś kto już stosuje niż ze strony producenta, bo to zawsze będą w samych superlatywach pokazywane.
Zaraz lecę do apteki!

Profil   Offline  
Dziewczyny co tak ucichło? Podzielcie się swoimi odczuciami co do odżywek do włosów - wiadomo, że każda z nas chce mieć piękne i długie włoski a odżywki pomagają, ale jest taki duży wybór, że fajnie by było wykluczyć albo zdobyć info o popularności i dobrym działaniu jakiejś części z tych dostępnych Piszcie!
Reputacja: 656
Stylizacje: 36
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Ja używam Nivea Diamond Gloss. Może nie błyszczą się po niej diamentowo, ale w moim odczuciu są w lepszej kondycji, a połysku też nabierają.

Profil   Offline  
Dzięki Elza za odpowiedź a na czym polega ta lepsza kondycja? Szybciej rosną? Bo mi tak bardzo na tym zależy
Reputacja: 31
Stylizacje: 6
Na sprzedaż: 2

Opis...

Profil   Offline  
maska Wax dla włosów suchych, odżywka Radical, szampon w zasadzie obojętnie, jakiś suplement diety, zielona i czerwona herbata, dużo wody, odpowiednie odżywnianie, unikanie stresu, podcinanie końcówek
Reputacja: 1070
Stylizacje: 28
Na sprzedaż: 0

:)

Profil   Offline  
Szampon najlepiej jakiś naturalny... żeby nie zawierał SLS bo to podrażnia skórę głowy i może powodować łupież. Wspomniany biovax jest ok pod tym względem - bez sls, bez probabenów. Ogólnie nie polecam szamponów z marketu, powinno się kupować je w aptece. Włosy muszą być nawilżane, bo przesuszone się wykruszają.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję