Reputacja: 1015
Stylizacje: 104
Na sprzedaż: 0

Dziękuję za wszystkie komentarze ;)

Profil   Offline  
Hej! Bardzo mnie ciekawi czy ktoras z was rysuje w wolnych chwilach tak jak ja? Mi to tak bardzo nie wychodzi, mozecie tez wstawiac swoje rysunki Ja dolaczam swoj, tylko nie widac tutaj za bardzo rak, rys twarzy itd. Poprawilam kontrast ale tez malo to dalo... :/

Pliki:

EScena2038.jpg

Reputacja: 3510
Stylizacje: 420

Profil   Offline  
no pewnie! m.in. dlatego też jestem na architekturze krajobrazu
mam tego więcej, ale tylko to znalazłam na komputerze. oczywiście do przynajmniej dobrego rysunku mi brakuje, ale kiedy mam czas próbuję i się ciągle uczę
Fragment jednego z rysunków :) [imageshack.us]
Hayley Williams [imageshack.us]
Reputacja: 4570
Stylizacje: 387

Styl. Nic więcej nie chce.

Profil   Offline  
Rysowanie to moja wielka miłość która niekiedy przysparza mi trochę problemów , ale jak kochać to kochać ;D Z rysowaniem wiąże swoją przyszłość, mam zamiar iść do liceum plastycznego
Reputacja: 6425
Stylizacje: 227

zabawmy się modą!

Profil   Offline  
haha ja mam 2 lewe ręce i zawsze wszystko mi mama rysowała wiec chyba nie będę się już wypowiadać tu .
Reputacja: 10990
Stylizacje: 1225
Na sprzedaż: 1

(;

Profil   Offline  
Ja rysuję bo muszę chodzę do liceum plastycznego ;p. Ale na co dzień też się coś skrobnie o ile znajdę czas nic nie będę upubliczniała póki co, bo nie ma się czy chwalić. Tymczasem idę sprzątać dom ;P
Reputacja: 14548
Stylizacje: 343

,,Moda to to,co wychodzi z mody'' Coco Chanel

Profil   Offline  
szpadybejbe
haha ja mam 2 lewe ręce i zawsze wszystko mi mama rysowała wiec chyba nie będę się już wypowiadać tu .

ja też mam 2 lewe ręce jeśli chodzi o rysowanie xD
Reputacja: 103
Stylizacje: 30

Opis...

Profil   Offline  
Żebym tylko umiała rysować ...
Reputacja: 1690
Stylizacje: 437

Raspberry and red ♥

Profil   Offline  
Ja rysuję nawet normalnie Wiadomo o co chodzi. Ale muszę Ci coś powiedzieć. To, że są jakieś ' usterki ' to plus ! Jest taki jaki wyobrażam sobie na koszulce Kup sobie jakąś luźną fruwajkę białą najlepiej i pójdź do ' specjalistów ' od nadruków niech ci przeżucą to na koszulkę . Będzie boska !
Reputacja: 1305
Stylizacje: 63

Profil   Offline  
również rysuję kiedyś zastanawiałam się czy nie wybrać ASP ale ostatecznie wybrałam geodezję w najbliższym czasie może czymś się pochwalę ;p
Reputacja: 2977
Stylizacje: 705

Opis...

Profil   Offline  
Ja rysuję , bo chodzę do gimnazjum plastycznego
Lubię rysować, ale jakoś nigdy nie robię zdjęć moich prac .Zresztą nie bardzo mam się czym chwalić
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję