Reputacja: 623
Stylizacje: 51
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej Dziewczyny.
Niedługo weekend, zaczynam się relaksować no i trochę nudzić. Dlatego wpadłam na pomysł, by każda z nas (która oczywiście chce) napisała czy ma jakąś ulubioną dziwną kombinacje smakową, a może odprawia jakieś "rytuały" np. przed snem.
Jako, iż zakładam wątek to zacznę pierwsza. Niektórzy się dziwią, że jem każdą zupę z chlebem, nawet rosół czy cokolwiek. Ale to i tak jest nic przy jedzeniu bigosu z keczupem mojej cioci. fuu.;p Ale każdy je co lubi. A mój "rytuał"? Zawsze przed położeniem się spać muszę sprawdzić budzik, ale dwa razy. Nie raz, nie trzy, ale dwa.;D Taka mała głupota, ale inaczej nie zasnę. A może mamy kogoś kto bez czegoś się nie obędzie, może ma jakiś swój przesąd? Zapraszam!
Reputacja: 4270
Stylizacje: 686

Komentarze i oceny mile widziane :)

Profil   Offline  
Jeśli chodzi o smaki, to zgadzam się z Tobą, ja też prawie każdą zupę zjadam z chlebem ;p i jeszcze do każdego ciepłego posiłku muszę mieć herbatę, ale nie że przed czy po ale równo co do 1s z obiadem, tzn, przygotowuje to tak żeby się zgrało a jak np. herbata nie zdąży się zaparzyć to czekam z zjedzeniem obiadu aż się zrobi xD (wiem że dziwne) a co do takich natręctw to jak coś słucham, telewizor, czy komputer to głośność nie może być np. 27 tylko 25 albo 30 ;pm nie wiem czemu taki głupi zwyczaj xD
imm
Reputacja: 2093
Stylizacje: 195
Na sprzedaż: 1

Profil   Offline  
co do głośności to u mnie musi być to liczba nieparzysta. no i nigdy nie przechodzę pod drogowskazami (tymi wielkim zielonymi na dwóch "nogach" ;D), czy banerami, któe stoją na chodniku. to trochę śmieszne, bo czasem muszę wejść na ulicę.. no ale mam wrażenie, że coś złego się stanie jeśli pod tym przejdę.. coś w stylu przejścia pod drabiną.
Reputacja: 4489
Stylizacje: 370

Drogie życie jest jak narkotyk.

Profil   Offline  
Ja wiem, że to nie jest zdrowe, ale zawsze wszystko popijam wodą. Nawet zupę (kwesta tego, że po prostu są słone i chce mi się przy nich pić)
Reputacja: 6425
Stylizacje: 227

zabawmy się modą!

Profil   Offline  
ja w żadne przesądy typu siedzenie na rogu ( zostaniesz starą panną ) czy czarny kot, nie wierze xd ale co do jedzenia to np jestem BARDZO wybredna i np lubię tylko sok pomarańczowy i takie napoje a innych nie i zupę zawsze ale to zawsze popijam sokiem xd a co do rytuałów to nie mam ale mam fobie na punkcie much HAHAHAH i innych pasożytów tzn. że jak wleci mi jakaś mucha czy coś do pokoju to nie zasnę do póki jej nie zabiję xd.
Reputacja: 1305
Stylizacje: 63

Profil   Offline  
Ja uwielbiam pierś kurczaczka z ketchupem i surówką z czerwonej kapusty , razem wszystko wymieszane w jedną wielką "papkę" A co do rytuałów to z galerii nie wyjdę bez kupna butów , nie ważne jakich czy to tenisówki za 50 zł czy coś droższego , muszę kupić buty
Reputacja: 150
Stylizacje: 17

Opis...

Profil   Offline  
Ja spróbowałam ostatnio chipsów w bułce. Najlepiej solonych lub cebulkowych. Koleżanka mnie do tego przekonała, podobno jedzą tak w Irlandii (oni normalnie jeszcze z szynką i serem do tego np.). Smakowało mi Mama je krokieta w bułce, tego również nauczyła ją jej koleżanka. Poza tym większość posiłków zapijam wodą gazowaną. Takie dziwactwa moje
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Zawsze przed snem muszę napić się wody i posmarować ręce kremem. Musi być też w miarę rześko, bo inaczej nie zasnę. Zawsze muszę mieć dwa pierścionki, po jednym na każdej ręce, bo inaczej źle się czuję. Ostatnio mam tak, że muszę mieć ciągle pomalowane paznokcie. Więcej chyba nie mam Swojego czasu jadłam czipsy z keczupem, teraz raczej nie mam jakichś takich dziwnych połączeń.
Reputacja: 743
Stylizacje: 129

Opis...

Profil   Offline  
Mam podobnie jak sweet neta głośniki zawsze na 25, 30, 35, bluzki w szafce muszę mieć poukładane kolorystycznie nie mam dużo kolorowych i tu chodzi mi o to że białe na jednej kupce, czarne na drugiej kupce a kolorowych mam najmniej i na 3 kupce buciki obok łóżka zawsze muszą równo stać. Gdy pracuje w sklepie i mi się nudzi biore kalkulatorek i zawsze wpisują taką sama kombinację liczb z której wychodzi 11.22, nie mam pojęcia jak zapamiętałam te liczby ale już od bardzo dawna pamiętam że tak sobie raz wymyśliłam i mi zostało w głowie Poduszki takie małe jaśki zawsze muszą leżeć tak samo nie ma innej opcji żeby lezały inaczej wtedy nie usnę I jeszcze jak piję alkohol najpierw muszę się napić łyczka jakiegoś napoju dopiero później % i pozniej znów napój. Jak czarny kot przeleci mi przez drogę odwracam głowe przez lewe ramię i lekko "pluję" I chyba jest jeszcze tego wiele takich różnych śmiesznych moich dziwnych rytuałów ale nie mogę sobie przypomnieć.
Reputacja: 1265
Stylizacje: 130
Na sprzedaż: 4

http://www.vinted.pl/member/item/my_list/140028

Profil   Offline  
Moi znajomi dziwią się zawsze, że jem serki wiejskie widelcem a nie łyżeczką Jezeli chodzi o jedzenie, to jem prawie wszystko ze wszystkim, przerozne polaczenia A co do przyzwyczajen makijazowych to musze miec na oczach eye-liner. Moge nie miec podkladu, pudru, tuszu, szminki, wszyskiego, ale eyeliner musi byc!
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję