Reputacja: 7767
Stylizacje: 999
Na sprzedaż: 9

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21755954

Profil   Offline  
Zuss milo , że się ze mna zgadzasz , a przecież nie beda dziewczyny czekaly nawet pół roku na konkurs ,bo taka bedzie kolejka
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500
Na sprzedaż: 0

Red light means go.

Profil   Offline  
Pewnie, że tak. Może komuś nie podpasuje jeden konkurs, a podpasuje drugi. Albo ktoś wyjedzie i nie ,będzie mógł wziąć udziału w jednym konkursie. Jak dla mnie te konkursy to był super pomysł Mam tylko nadzieję, że administracja śledzi i będzie dodawać na bieżąco punkty reputacji
Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
W gestii organizatora konkursu jest napisanie do nas w sprawie nagród - w tym przypadku punktów reputacji. Wspólnie ustalamy ich wysokość i liczbę osób nimi nagrodzonych.
Punkty dla laureatek konkursu organizowanego przez blonday zostały przyznane
Pozdrawiam
Reputacja: 4489
Stylizacje: 370

Drogie życie jest jak narkotyk.

Profil   Offline  
Już taka ogromna lista jest? O_O Ojej, to może ja się też już zgłoszę, bo jak będę tak zwlekać, to mi ,przypadnie termin w roku 2014 A mogłabym się "wcisnąć" pomiędzy andree a mary0? Od 25 października do 8 listopada. Bo później boję się, że moja uczelnia - Mordor, może mnie żywcem pochłonąć
Reputacja: 567
Stylizacje: 35

just try be human. ♥ https://twitter.com/alex_lluv

Profil   Offline  
Tylko żeby nie bylo tak że na przełomie tych 2 miesiecy będzie tylko konkursów
Noa później nic ,;/
NoStrasznie to poplątane teraz, ale róbcie jak uważacie.
Reputacja: 4489
Stylizacje: 370

Drogie życie jest jak narkotyk.

Profil   Offline  
Spokojnie blonday Dlatego robimy zapisy, a jak na razie tylko 2 konkursy się zazębiają. ,Użytkowniczki i tak robią dosyć dużo stylizacji na dzień, a 2 tygodnie to dużo na przemyślenie pomysłu nawet jak na 2 konkursy. Zresztą, to jest w rękach organizatorów, aby zasady i terminy były jasne i to ich skrzynki odbiorcze będą zasypywane Ograniczona ilość stylizacji do oddania też jest dobrym pomysłem, bo nie robi się bałagan w postaci tysiąca stylizacji. A tak jak wspomniałam, terminy będą niedługo na 2014 rok. Wiele użytkowniczek może się do tego czasu wycofać z prowadzenia konkursu i pozostaną dziury i wtedy dopiero będzie bałagan i nie będzie można się połapać. Dodatkowo myślę, że jesteśmy na tyle kreatywne (w końcu jesteśmy dlatego na US ), że pomysłów na konkursy nam nie zabraknie
Reputacja: 2601
Stylizacje: 493

Profil   Offline  
ok, to ja mogę robić konkurs 24-30 września
Reputacja: 7767
Stylizacje: 999
Na sprzedaż: 9

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=21755954

Profil   Offline  
blonday nie martw sie damy radę a pomysłów bedzie na pewno mnóstwo!
Lista się robi coraz ,dłuższa super
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Ja ogólnie zaklepałam sobie początek grudnia, ogólnie jak jakiś konkurs skończy się np. 2 grudnia, to ,wiadomo że mój wejdzie drugiego czy trzeciego. Przede mną może być jeszcze wiele wiele konkursów Też się martwię, czy uczelnia mnie nie pochłonie, ale dam radę
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
Ja tam myślę że gdyby były przerwy to by nie zaszkodziło,troche byłby harmider gdyby konkursy się ,pokrywały ale i tak uważam iż konkursy to megaaaa sprawa
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję