Reputacja: 150
Stylizacje: 17
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Tak, większość z nas nie wyobraża sobie tego nie robić. Przynajmniej dla mnie już rutyną jest golenie nóg golarką co kilka dni. Jakie metody polecacie na nogi, a także te miejsca bardziej "delikatne"?
Reputacja: 5940
Stylizacje: 758

Ludzie ze szkodą gonią za modą - Aleksander Fredro

Profil   Offline  
Wosk sądzę, że daje najlepsze efekty, a po długotrwałym stosowaniu włoski odrastają rzadsze, krótsze i jaśniejsze. No chyba, że ktoś ma uczulenie, wtedy musi się uciekać do innych metod
Reputacja: 2662
Stylizacje: 393

Opis...

Profil   Offline  
Zgadzam się z Chili, też uważam, że wosk jest najlepszy, a używałam i depilatora i golarki, wybieram wosk
Reputacja: 150
Stylizacje: 17

Opis...

Profil   Offline  
Ja póki co używam tylko golarek, z tego powodu, że zdaje mi się, że woskiem musi bardzo boleć
Muszę się przekonać do tej metody
Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
Ja twardo używam depilatora, a do delikatniejszych miejsc maszynki.

Opis...

Profil   Offline  
Jak dla mnie woskiem zdecydowanie boli mniej od depilatora
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Ja przy depilatorze płaczę, po prostu nie mogę tego znieść. I stosowałam już wszystko, na mokro, z lodem, nawet po trzech lampkach wina, nie mogę Póki co maszynka, czasem wosk, jest najlepszy moim zdaniem i mnie prawie w ogóle nie boli. A do bikini stosowałam kiedyś kremy do depilacji, ale były słabe, więc teraz golę żelem do higieny intymnej. Nivea ma nawet takie coś 2w1, to naprawdę jest dobre, bo nie podrażnia i nie ma po nim typowej dla depilacji tych okolic czerwonych krostek.

Opis...

Profil   Offline  
O własnie, kremy do depilacji też mało ciekawe ja dla mnie są. I włosy jakby szybciej odrastają.
Reputacja: 1131
Stylizacje: 245

Profil   Offline  
wosk wosk i jeszcze raz wosk daje najlepsze efekty można go kopic choćby w Rossmannie polecam
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
A jaki wosk polecicie do nóg?
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję