Reputacja: 1305
Stylizacje: 63
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witajcie Od 3 września na pewnym kanale telewizyjnym pojawił się program skierowany oczywiście do kobiet , dziewczyn "Mistrzyni makijażu" Program prowadzi Hania , nie wiem jak Wy , ale ja ją uwielbiam od dawna śledzę jej talent na yt . Bardzo się ucieszyłam z jej program można zobaczyć na antenie , niestety nie mogę go oglądać ze względu późnych powrotów do domu . Znacie , oglądacie ją , co myślicie o jej talencie ?
http://www.youtube.com/watch?v=Q_WW6SV_e7A&list=UUypNad-TJdBEPJOz1acI6mQ&index=1&feature=plcp [youtube.com]

Pliki:

hania.jpg

Reputacja: 743
Stylizacje: 129

Opis...

Profil   Offline  
Nie znam i nie oglądałam jeszcze tego programu
Reputacja: 3510
Stylizacje: 420

Profil   Offline  
a jaki to kanał?

Profil   Offline  
orange111
a jaki to kanał?
TLC , a na yt nazwa jej to : digitalgirl13
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539

Profil   Offline  
No ja się nie maluję no chyba że jakieś małe korekty ale to bzdeta. Mi takie nowinki dotyczące kosmetyków czy filmiki nie są mi potrzebne ale wydaje mi się że ma talent choć nawet gdy będę "dorosła i będę się malować" takie rzeczy to zbędniki ale ma pasje - trzeba uszanować i podziwiać
Reputacja: 3510
Stylizacje: 420

Profil   Offline  
o, TLC. będę czatować i może kiedyś trafię na ten program

Profil   Offline  
orange111
o, TLC. będę czatować i może kiedyś trafię na ten program
od poniedziałku do piątku o 16:30
Reputacja: 1510
Stylizacje: 263

"Strój uzupełnia kobietę.Nigdy odwrotnie"Giwenchy

Profil   Offline  
oo to prawie codziennie na pewno na nią trafię w końcu TLc to jedna z moich ulubionych stacji no i moze sie czegos ciekawego dowiem
Reputacja: 4065
Stylizacje: 282

prosze o komentarze i oceny:))

Profil   Offline  
bardzo lubie ten program mozna z niego wielu rzeczy sie dowiedziec m.in.jak korygowac ksztalt twarzy za pomoca makijazu a ze na codzien sie maluje jest to dla mnie przydatne

Profil   Offline  
sweetcukierek2
No ja się nie maluję no chyba że jakieś małe korekty ale to bzdeta. Mi takie nowinki dotyczące kosmetyków czy filmiki nie są mi potrzebne ale wydaje mi się że ma talent choć nawet gdy będę "dorosła i będę się malować" takie rzeczy to zbędniki ale ma pasje - trzeba uszanować i podziwiać
ja też nie robię sobie pełnego makijażu , ale uwielbiam kogoś malować i uczę się od niej
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję