Posty: 144
Reputacja: 4489
Stylizacje: 370
Na sprzedaż: 0

Drogie życie jest jak narkotyk.

Profil   Offline  
Czy któraś z Was zna ten blog lub kanał na youtube? Ja już od ponad roku śledzę każdy filmik i post, który wydaje ta dziewczyna (w sumie kobieta). Ma mnóstwo interesujących filmików na temat urody, kosmetyków, ale także kultur innych krajów i potrafi o nich ciekawe opowiedzieć. Uwielbiam jej słuchać, widać, że ma wiedzę o tym co mówi. Azjatycki Cukier wzbudza wiele emocji w ludziach, którzy śledzą posty tej dziewczyny, często zarzucając jej sztuczność lub nadmierną słodycz (przy czym wielokrotnie się już przed tym broniła). A co Wy o tym sądzicie? Znacie lub chciałybyście poznać? Uważacie, że rzeczywiście dziewczyna specjalnie udaje nadmiernie słodką, aby stylizować się na uroczą Azjatkę, czy może ma po prostu taki sposób bycia?

http://azjatyckicukier.blogspot.com/ [azjatyckicukier.blogspot.com]

http://www.youtube.com/user/AzjatyckiCukier [youtube.com]

Pliki:

Azjatycki Cukier.jpg

Posty: 368
Reputacja: 1696
Stylizacje: 234
Na sprzedaż: 0

; 33

Profil   Offline  
pierwszy raz widzę tę dziewczynę,ale faktycznie na zdjęciu jest przesłodzona :p
Posty: 106
Reputacja: 2660
Stylizacje: 394
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Jakiś czas temu trafiłam na jej kanał, widziałam kilka filmików, ale jakoś szczególnie mnie nie oczarowała, tzn nie w takim stopniu abym chciała oglądać ją dalej. Fajnie, że opowiada o tym jak jest w Singapurze etc, nie twierdze, że robi to źle, czy że jest przesadnie słodka, ale nie zdarzyło mi się oglądać jej więcej.

Jeśli chodzi o jej wygląd, akurat widziałam filmiki na których stylizuje się tak, aby upodobnić do azjatek, nie uważam, ażeby było w tym coś złego. Chyba jej to pasuje
Posty: 168
Reputacja: 1144
Stylizacje: 100
Na sprzedaż: 0

Komentujcie i oceniajcie, zapraszam : )

Profil   Offline  
Przeczytałam teraz kilka jej postów i jej osoba mnie bardzo zaciekawiła :p A co do tej 'nadmiernej słodkości' to się nie wypowiadam, bo nie wiem.
Posty: 144
Reputacja: 4489
Stylizacje: 370
Na sprzedaż: 0

Drogie życie jest jak narkotyk.

Profil   Offline  
W swoich filmikach i innych zdjęciach wygląda bardziej naturalnie, ale rzeczywiście nawet głosik ma słodziutki i gdyby nie to, że pokazuje nawet swoje codzienne życie, gotowa bym była uwierzyć, że to tylko taka stylizacja na słodką
Ulis, ja też bym się w to nie wciągnęła, gdyby nie kilka rzeczy, których dawno szukałam, a znalazłam właśnie na jej blogu. Niektórych ta dziewczyna wkurza, niektórzy ją uwielbiają, ale oczywiście są i tacy, dla których jest całkowicie obojętna
Posty: 195
Reputacja: 5940
Stylizacje: 758
Na sprzedaż: 0

Ludzie ze szkodą gonią za modą - Aleksander Fredro

Profil   Offline  
Oglądałam kilka jej filmów, fajna, ładna, nie głupia :-) Nie zainteresowała mnie jednak na tyle, abym śledziła każdy jej film i post :-)
Posty: 1349
Reputacja: 11653
Stylizacje: 539
Na sprzedaż: 0Profil   Offline  
Ahh,bingo! wczoraj oglądam jej youtube'owy blog,była okey,jeszcze raz ją sprawdzę
Posty: 239
Reputacja: 1991
Stylizacje: 89
Na sprzedaż: 0

Moda przemija, styl pozostaje - Coco Chanel

Profil   Offline  
Ja poznałam ja dosyć dawno, ale filmiki oglądam dość nieregularnie. Moim zdaniem wcale nie jest przesłodzona ani sztuczna, bardzo ją lubię. Uwielbiam jej filmiki dotyczące np. makijażu, a na bloga też czasami wchodzę
Posty: 144
Reputacja: 4489
Stylizacje: 370
Na sprzedaż: 0

Drogie życie jest jak narkotyk.

Profil   Offline  
MuffinaStyle, czasami czytając wypowiedzi pod jej filmikami, aż mi się głupio robi, jak ludzie potrafią być zawistni... Dziewczyna odniosła sukces na polu zawodowym i ma swoją pasję, jest ładna. Ludzie nie mieli się czego doczepić, więc znaleźli chyba coś na siłę, bo inaczej nie potrafię sobie tego wytłumaczyć.
Posty: 15
Reputacja: 508
Stylizacje: 166
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Świetna!
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję