Reputacja: 150
Stylizacje: 17
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Cześć, w tym temacie powymieniamy się troszeczkę stronami internetowami (właściwie sklepami) z biżuterią w niskich lub przynajmniej przystępnych cenach.

Ja znalazłam np. anxi-shop [anxi-shop.pl], wszystko wydawało się ok, fajnie, ładna biżuteria i wgl..., dopóki nie przyjrzałam się cenom. Co jak co, ale za kawałek metalu nie dałabym np. 25zł.
Reputacja: 2479
Stylizacje: 324

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy...

Profil   Offline  
http://www.katherine.pl/ [katherine.pl] To jest hurtownia z biżuterią dlatego zamówienie nie może być niższe niż 100 zł, ale jeśli dogadacie się z koleżankami to na pewno się uzbiera Na tej stronie biżuteria jest bardzo tania i ładna
Reputacja: 3510
Stylizacje: 420

Profil   Offline  
@Aleksandriaa - wow, dzieki za info! zarejestrowałam się i ceny faktycznie niziutkie, a biżuteria śliczna
mam jeszcze pytanie. ceny podane na stronie są bez podatku, ile więc dodać do ceny, żeby wyszło brutto?

Profil   Offline  
Nie ma za co, sama zamawiam z tej strony i jestem z niej baardzo zadowolona

Opis...

Profil   Offline  
Aleksandriaa
http://www.katherine.pl/ [katherine.pl] To jest hurtownia z biżuterią dlatego zamówienie nie może być niższe niż 100 zł, ale jeśli dogadacie się z koleżankami to na pewno się uzbiera Na tej stronie biżuteria jest bardzo tania i ładna

Weszłam na tą stronkę i biżuteria bardzo ładna! Już się rejestruję :>
Jedynym minusem jest to 100zł

Opis...

Profil   Offline  
Aleksandriaa

Jak tanio, jestem na prawdę w szoku :O Bardzo ci dziękuję za tą stronę.

Profil   Offline  
Vat naliczany jest sam i nie jest on naliczany od pojedynczych rzeczy tylko liczony od całej ceny i wynosi on 23%
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Dokładnie, ja też już od paru lat zamawiam z Katherine Dobrej jakości są kolczyki, reszta niestety raczej lipna, to jedyny minus. Dzisiaj np. porwał mi się naszyjnik, a jeszcze go nawet nie nałożyłam... Ja zamawiam grupowo z koleżankami, ostatnio miałyśmy zamówienie na 750 zł ^^ Do tych 100 zł naprawdę łatwo dobić
Reputacja: 382
Stylizacje: 48

Ubieraj się lepiej, niż cię na to stać

Profil   Offline  
Dziewczyny jak od miesięcy zamawiam rewelacyjną tanią biżuterię na ebayu, trzeba zaznaczyć darmową przesyłkę i można bez obaw zamawiać (mi wszystko zawsze przychodzi na czas, a w razie czego wystarczy napisać wysyłającemu i wyślą po raz drugi bez dopłat). Tylko nie wiem, czy Wam chodzi o zwykłą biżuterię, którą można znaleźć w sieciówkach (jeśli tak to ok), czy też coś bardziej wyszukanego
Reputacja: 4953
Stylizacje: 500

Red light means go.

Profil   Offline  
Chyba wiem Olu o co Ci chodzi Ta babka, która ma Katherine zamawia właśnie stamtąd Ma darmową przesyłkę - stąd tak niskie ceny Bo to wszystko i tak idzie z Chin
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję