Reputacja: 1265
Stylizacje: 130
Na sprzedaż: 4

http://www.vinted.pl/member/item/my_list/140028

Profil   Offline  
Witam wszystkich w tym temacie Z pewnością znajdę tu fanki PLL, nieprawdaż? Tak mi się kojarzy, że pisałyście o nim, gdy rozmawiałysmy o ulubionych serialach. Ja osobiście oglądam, właśnie miałam się brać za najnowszy odcinek, ale mam pytanie, czy ktoś może czytał książki? Słyszałam, że fabuła serialu nie do końca pokrywa się z treścią książek, prawda? Główna tajemnica serialu też ma być podobno rozwiązana w inny sposób. Czy w książce wyjaśniło się kim jest A?
Reputacja: 2660
Stylizacje: 394
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Kiedy oglądniesz najnowszy odcinek, nabierzesz nowych podejrzeń co do tożsamości A.
Reputacja: 8133
Stylizacje: 105

Profil   Offline  
Ojejku PLL mój ulubiony serial Wiem, że w serialu ma być inaczej niż w książce Mnie się co chwilę zmienia tożsamość A już sama nie wiem tak nas scenarzyści potrafią zakręcić Na fanpage'u serialu znalazłam obrazek:

Któraś z tych 12 osób okaże się zdrajcą i będzie współpracować z A. Kogo obstawiacie? W następnym odcinku ma się okazać kto to, a twórcy już zapowiadają, że będzie to najbardziej szokujący odcinek jaki powstał

Opis...

Profil   Offline  
Póki co wychodzi, ze niby Paige i że Jena nie do końca jest taka zła

Profil   Offline  
Mnie się wydaje, że to nie będzie Jenna bo od początku na nią stawiano, a to chyba za oczywisty wybór... Nie zdziwiłabym się gdyby wyszło, że chodzi o Ashley lub Ezrę... ;>

Opis...

Profil   Offline  
Zaskakujące byłoby to, gdyby była to któraś z czterech przyjaciółek. Gdzieś czytałam, że może to być ojciec Ari. ale nie ma co gdybać, ja zwyczajnie nie mogę się już ostatniego odcinka doczekać, ażeby się w końcu dowiedzieć, kim są Ci ''a'', ( w ostatnim z wyemitowanych odcinków pokazano, ze chyba jest ich więcej niż jeden ) żeby później kojarzyć fakty.
Reputacja: 317
Stylizacje: 32

Moda przemija, styl pozostaje~Coco Chanel

Profil   Offline  
Ja uważam, że to Lucas. Zawsze był podejrzany Podejrzewam również Paige, ale z tego co widziałam zdjęcia z następnych odcinków to wszyscy się z nią trzymają, a myślę, że Emily by jej nie wybaczyła tego

Profil   Offline  
Obejrzałam nowy odcinek, wyraznie bylo o tym, ze Paige niby coś na ma sumieniu, ale nie sadze, zeby to ona sie okazala ta niespodzianka, bo po tym odcinku byloby to zbyt oczywiste. Kiedys byly takie nakierowania na Iana albo Garretta i nic. Nigdy nie uwierze, ze Ashley zdradzi, nawet jak sie okaze ze to ona, to chyba też w to nie uwierzę;D Chyba ze była jakos wybitnie szantażowana czy coś, no nie wiem... I tak nie zgadniemy! Już oni na pewno coś wymyślili! Ależ ten brat Ezry to uroczy jest! Wren z resztą też bardzo

Profil   Offline  
Ja myślę, że Paige raczej nie bo to by nie szokowało ;> zresztą reżyserzy PLL zawsze kierowali podejrzenia, na którąś z osób co później okazywało się niewypałem ;> Paige czy Lucas byliby zbyt oczywistym wyborem. No ale nie wiem, zobaczymy za tydzień ;D już nie mogę się doczekać.
Przeczytałam, gdzieś że możliwe, że to Aria jest A! W trakcie intro zasłania palcem usta, robi shh, a producentka serii PLL Marlene King napisała na tweeterze, że A jest czarnym łabędziem (black swan) na balu maskowym. Spójrzcie na sukienkę Arii z balu i na plakat z filmu. Czy to możliwe?

Profil   Offline  
Wiecie co jest najgorsze? Kolejny dwunasty odcinek bedzie we wtorek 28.08, a trzynasty dopiero w pazdzierniku, a czternasty w styczniu!
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję