Reputacja: 28
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Opis...

Profil   Offline  
Witajcie!
Mam ślub w lutym i chciałabym wiedzieć jak wyglądał wasz ślub? Poszukuję jeszcze zabaw dla weselników. Jakie ciekawe zabawy weselne znacie?
Reputacja: 1986
Stylizacje: 66
Na sprzedaż: 16

Profil   Offline  
Ja byłam w czerwcu na weselu i było wiele zabaw, z których najbardziej zapamiętałam takie:
1) wybiera się dowolną ilość pań, które ustawiają się w kolejce i mają za zadanie wsadzić monetę między kolana i dowolną metodą przenieść ją około 5-6metrów (np skacząc lub idąc wolno, biegnąc, tak żeby moneta nie wypadła) i wrzucić ją najpierw do miski, potem do mniejszej miski, do szklanki i na koniec do kieliszka. Dziewczyna, której się nie uda, odpada. Naprawdę zabawnie to wygląda
2) Panie malują i przebierają trzech wybranych panów za kobiety. Kolejnych trzech panów zaprasza przebranych do tańca i mają za zadanie zatańczyć w jak najzabawniejszy sposób, tak aby rozbawić weselników
3)W grze bierze udział kilka par. Każda dostaje duży format rozłożonej gazety tej samej wielkości. Pary zaczynają tańczyć. Pary odpadają z gry, gdy wypadną poza swój kawałek gazety. Muzyka przygrywa różne melodie. Co jakiś czas składamy gazetę na pół podnosząc w ten sposób poziom trudności. Tańczymy do momentu aż na parkiecie zostanie 1 para na jak najmniejszym kawałku papieru.
4) W zabawie bierze udział kilka par. Mężczyzna musi mieć na sobie marynarkę. Pary rywalizują ze sobą. Para tańczy ze sobą, a na sygnał wodzireja zaczyna się konkurs na szybkość. Zadaniem par jest jak najszybsze zdjęcie marynarki z mężczyzny, odwrócenie jej na drugą stronę i ponowne założenie. Partnerki mogą pomagać. Para, która zrobi to najwolniej, odpada. Konkurs uznajemy za zakończony gdy na parkiecie zostanie jedna para.

Mam nadzieję, że chociaż trochę pomogłam
A tak btw to gratulacje i szczęścia na nowej drodze życia no i oczywiście podziel się potem jak było
Reputacja: 27

Opis...

Profil   Offline  
Gratulacje i życzę udanej imprezy! Sama niestety nie znam jakichś ciekawych zabaw, ale mam nadzieję, że wybierzesz najciekawsze i będziesz się świetnie bawiła w swoim wspaniałym dniu
Reputacja: 68

Profil   Offline  
To była najpiękniejsza chwila w moim życiu. Przygotowań było dużo, ale efekt końcowy to ahh... szkoda, ze nie można tego powtórzyć Stres był, ale na samym weselu już było spokojniej, a najbardziej podobają mi się zdjęcia z Fotobudki bo mieliśmy od http://www.fun-fotobudka.pl [fun-fotobudka.pl] jakie śmieszne miny wyszły. Fajnie teraz to się wszystko ogląda.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję