Reputacja: 38
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witajcie dziewczyny, liczę na Waszą pomoc. Chciałabym sobie kupić jakiś elegancki, ale też nieco designerski zegarek - taki do sukienki czy stroju służbowego. Poleciłybyście mi coś?
Reputacja: 29

Profil   Offline  
Hmm, dość ogólny opis. Szkoda, że nie podałaś budżetu oraz tego czy ma być na bransoletce czy na pasku. Moją pierwszą myślą było, byś spojrzała na zegarki damskie festina na E-Watches.pl [e-watches.pl] . Marka ta oferuje dość różnorodną stylistykę, więc każda może znaleźć coś dla siebie. A w dodatku teraz w e-watches wiele modeli festiny jest przecenionych, więc można sobie coś jeszcze taniej kupić Jeśli jednak nie trafiłam w gust, to daj znać, będziemy dalej myśleć
Reputacja: 54

Profil   Offline  
W sklepie https://zegarmistrzlodz.com.pl/ [zegarmistrzlodz.com.pl] chętnie doradzają. Możesz wybrać sobie jeden zegarek z paskiem i bransoletką. Wtedy będziesz miała dwa w jednym Możesz zmieniać w zależności od okoliczności. To fajne rozwiązanie. Polecam.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję