Reputacja: 18
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witam, jeśli chodzi o mój styl, to mogę go Wam pokazać, pokazując Wam mój ulubiony butik internetowy: www.selfieroom.pl w którym zawsze zamawiam ubrania. Jednocześnie mogę Wam polecić ten butik. Mają bardzo fajne ciuchy, ceny są przystępne, a wszystkie materiały bardzo wysokiej jakości. Jeszcze nigdy się nie zawiodłam zamówieniem od nich, tak więc polecam, bo wiem że ciężko jest znaleźć dobry sklep internetowy z ubraniami.
Reputacja: 22

Profil   Offline  
Dzięki, zerknę Może znajdę coś ciekawego dla siebie
Reputacja: 19

Profil   Offline  
Ja w sumie w internecie dużo nie kupuje, no może koszule nocne w sklepie kinga.com.pl [kinga.com.pl] bo mają na prawdę dobre materiały i wygodnie się w nich śpi, zwłaszcza latem bo są przewiewne
Reputacja: 33
Na sprzedaż: 1

Profil   Offline  
A ja teraz wolę zakupy internetowe o wiele wygodniej, taniej. Dla mnie lepiej po prostu. Mi się spodobał sklep https://quiosque.pl/sukienki.html [quiosque.pl] i sporo tam zamawiam. Jakościowo super, lepiej niż w siecówkach
Reputacja: 38

Profil   Offline  
Ja dość często korzystam z butików internetowych, ostatnio kupiłam śliczną sukienkę od projektantki [annakrzyzanowska.pl] Anny Krzyżanowskiej. Zdecydowanie bardziej wolę kupować markowe i oryginalne ciuchy dobrej jakości, niż te które są dostępne w sieciówkach
Reputacja: 35

Profil   Offline  
u mnie w grę wchodzą już tylko zakupy online. Nie mam ani czasu, ani chęci na chodzenie po galeriach. Nawet eleganckie ubrania zamawiam teraz w sklepie internetowym z elegancką odzieżą damską [annakrzyzanowska.pl] i wszystko jest idealnie
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Ja uwielbiam chodzić w sportowych ubraniach, zresztą codziennie trenuję, więc to dla mnie wygodne. Nie mówię, że nigdy nie ubieram sukienek. Ale generalnie najczęściej ubieram się w tym sklepie: https://dotsport.pl [dotsport.pl] gdzie można znaleźć akcesoria sportowe i odzież.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję