Reputacja: 65
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Za każdym razem staram się sprawdzać czy jakość ubrania , które kupuje jest dobra. Przecież to istotne na co wydajemy gotówkę. Nie chcesz chyba kupić cos co rozleci się po pierwszym praniu. Dlatego też ja robie zakupy w miejscach takich jak to larado.pl/hurtownia-odziezy-damskiej/. Hurtownie odzieżowe są świetny miejscem na zakupy bo tam jakość jest dobra a i ceny przystępne.
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Wiele wiem na temat tego miejsca. Mnóstwo osób twierdzi, że jest świetne.
Reputacja: 64

Profil   Offline  
W internecie w sklepach warto kupować bo jak są wyprzedaże to mamy dostęp do całości asortymentu, w sklepach stacjonarnych zawsze są tylko wybrane ciuchy z kolekcji co mnie osobiście bardzo denerwuje. Osobiście jestem myśliwym wyprzedaży i promocji i głównie śledzę je przez moje-zakupy.com/Divers
Reputacja: 13

Profil   Offline  
Ja zdecydowalam sie ostatnio skorzystac z uslug profesjonalnej pracowni projektowej i ani troche nie zaluje decyzji. Sukienka, ktora zamowilam jest jedyna w swoim rodzaju i zrobiona z najwyzszej jakosci materialu. Cos pieknego <3
Reputacja: 21
Na sprzedaż: 1

Profil   Offline  
Ja głownie sukienki kupuje bo tutaj trudno się pomylić z rozmiarem, ostatnio fajne na quiosque.pl/tag/sukienki-na-ramiaczkach.html zamówiłam bardzo fajny materiał oddychający idealnie na lato
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję