Reputacja: 25
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jak sądzicie, warto? Ostatnio niby poczytałam sobie w sieci na ten temat http://mestetyczna.pl/czy-warto-wykonac-permanentny-makijaz/ [mestetyczna.pl] , ale mimo wszystko chciałabym usłyszeć jeszcze więcej opinii. Doradzicie?
Reputacja: 104

Profil   Offline  
W takim razie zajrzyj jeszcze do http://galeria-empire.pl/makijaz-i-jego-rodzaje/ [galeria-empire.pl] Moim zdaniem medycyna estetyczna jest naprawdę przydatna jeśli ktoś boryka się ze znacznymi, uciążliwymi problemami. W każdym innym przypadku są inne metody na poprawienie urody.
Reputacja: 62

Profil   Offline  
Makijaż permanentny to poważna decyzja i powinien być wykonywany przez najlepszych. Wiele osób ceni sobie panią Alicję Leszyńską. Moja koleżanka robiła u tej pani brwi. Bardzo dobra robota. Najlepiej zadzwoń - ja niestety nie mam numeru, ale pewnie gdzieś w necie znajdziesz i umów się na konsultacje. Dowiesz się co i jak, jak to wygląda itd.
Reputacja: 11

Profil   Offline  
Moim zdaniem nie warto...
---
Zamówienia publiczne online [info.ekatalogi.uzp.gov.pl]
Reputacja: 17

Profil   Offline  
Moim zdaniem też się nie opłaca. W większości taki makijaż kojarzy mi się bardzo ze sztucznością. Często można wręcz zrobić sobie krzywdę. Wiem, że takie rzeczy robią profesjonaliści. Ale nie raz widziałam jak jakiś profesjonalista spaprał robotę. Już nie raz widziałam zdjęcia na fb gdzie kilka kobiet ostrzegało przed kosmetyczki, które robią krzywdy
Reputacja: 40

Profil   Offline  
Ja wolę nie, lubię się malować poza tym co jak zmieni się moda albo nam gust? nie będziemymogły tego zmienić. Ja wolę kombinować i uczyć się nowych trendów. Teraz ćwiczę makijaż oka bo mam takie super cienie Alilla są mineralne i bardzo trwałe. Więc mogę z nich i na codzień korzystać
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję