Reputacja: 44
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jestem na diecie, ćwiczę, ale szukam skutecznego, naturalnego wspomagacza, jakiegoś suplementu diety, który nieco przyśpieszyłby proces odchudzania. Może ktoś z Was zażywał Amlan forte i mógłby się wypowiedzieć, albo polecić coś innego? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie ma czegoś takiego, jak szybkie odchudzanie, ale chciałabym chociaż trochę podkręcić metabolizm. Będę wdzięczna za pomoc. Co na Was zadziałało?
Reputacja: 24

Profil   Offline  
Nie mam nic przeciwko suplementom, ale ja schudłam bez żadnych dodatkowych środków. Kluczowa jest dieta to nie ulega żadnej wątpliwości. Moim zdaniem warto pójść do dietetyka, specjalista wytłumaczy jak się odżywiać, poza tym trzeba ćwiczyć.
Reputacja: 37

Profil   Offline  
Jak szukasz informacji na temat tego suplementu, sprawdź sobie stronę https://amlanforte.com/ [amlanforte.com] tam powinnaś znaleźć więcej informacji. Z tego, co czytałam to te tabletki zawierają wyciąg z agrestu indyjskiego, także naturalny skład. Nie wiadomo czy będą skuteczne, dopóki się nie spróbuje.
Reputacja: 44

Profil   Offline  
Dzięki sprawdzę i Wam życzę powodzenia, jeżeli macie w planach zgubić kilka kilogramów. Ja źle się czuje ze sobą, więc podjęłam decyzję, że przechodzę na dietę.
Reputacja: 21

Profil   Offline  
Macie rację, odchudzanie to dosyć żmudny proces, ja zażywałam suplementy diety. W sumie nie wiem czy one pomogły mi schudnąć, czy nie, ale byłam na diecie i ćwiczyłam regularlnie. Dziewczyny najlepiej pojdźcie do dietetyka, on ustali dietę, zmiana nawyków żywieniowych nie jest taka prosta jak może się wydawać. Ja miałam bardzo duży problem, żeby zrezygnować ze słodyczy.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję