Reputacja: 20
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jeśli szukacie produktów, asortymentu do waszych ogrodów, chcielibyście je odpowiednio nawodnić czy zabezpieczyć to osobiście polecam obrzeża plastikowe [zielonaaleja.pl] - znajdziecie tam również wiele innych ciekawych produktów w ofercie Zielonaaleja - zniżki do 20% !
Reputacja: 38

Profil   Offline  
Jeśli chodzi o nawodnienie to u mnie świetnie sprawdzają się zraszacze gardena [euroogrod.com.pl] . Praktycznie nie muszę o tym pamiętać, uruchamiam tylko dopływ wody i wszystko jest w odpowiednim czasie podlane
Reputacja: 62

Profil   Offline  
No ja już o nawadnianie zadbałam. Teraz jestem na etapie kupowanie doniczek i myślę też o jakiś detalach. Bo widziałam kilka fajnych rzeczy na http://desideradesign.pl/kategoria/balkon-i-ogrod. [desideradesign.pl] Tylko pytanie co będzie najlepsze jako takie dodatki? Bo np doniczki w tym roku chce ceramiczne. Strasznie mi się podoba jak kwiaty w nich wyglądają. Ale moze pomożecie mi dobrać coś odpowiedniego ?
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Ja w tym temacie nie mam zbytnio wiedzy. Zatem kompletnie nie będę w stanie pomóc...
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Super, dzięki wielkie za świetne porady Jestem pewien, że mi się one przydadzą Z całą pewnością
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję