Reputacja: 16
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jak w temacie - jakie sukienki wieczorowe są aktualnie najmodniejsze ? Chcę trochę odświeżyć moją garderobę i kupić sobie kilka nowych i jednocześnie jakościowych sukienek wieczorowych . Mam nadzieję że dacie kilka ciekawych inspiracji które obecnie są modne i wpisują się w nowoczesne trendy
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Generalnie teraz wiele rzeczy jest bardzo modnych, tak naprawdę wszystko zależy od twojego gustu i od tego w czym się będziesz dobrze czuła

Profil   Offline  
A możesz jakoś bardziej konkretnie ? zależy mi po prostu na kupnie kilku ciekawych sukienek i szukam po prostu inspiracji na różnych forach . Ja wiem że najważniejsze jest to żebym się dobrze czuła ale fason i odpowiedni projekt też są dla mnie istotne

Profil   Offline  
Możesz na przykład sobie zobaczyć ofertę Your text to link here... [susu.pl]. Jest tam dużo fajnych sukienek na różne okazje. Dodatkowo cechują się dużą jakością co wcale nie jest taką normą. Wydaje mi się, że znajdziesz coś w twoim guście
Reputacja: 27

Profil   Offline  
Wystarczy popatrzeć na tego typu oferty https://naia.com.pl/spodnice [naia.com.pl], żeby wiedzieć jakie aktualnie mamy trendy. Nie wiem tylko, czy warto trendami się przejmować. Ja po prostu wolę czuć się dobrze w tym, co mam na sobie.

Profil   Offline  
Wielkie dzięki dziewczyny , jesteście kochane

Profil   Offline  
To prawda, ale ja zazwyczaj nie patrze na trendy tylko wole ubrać się wygodnie.

Profil   Offline  
Ja również nie zwracam uwagi zbytnio na modę chcę się czuć w ubraniu wygodnie Ale czasem juz zdecyduję się kupić coś modnego eleganckiego jeśli mam imprezę rodziną itd. Teraz szukam wygodnej bluzki na wiosnę w sklepie Cocho są fajne co o nich myślicie ? https://cocho.pl/sklep/k/4/bluzy [cocho.pl]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję