Reputacja: 30
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej! Za niedługo po raz pierszy będę się wspinać w górach Jaki sklep polecacie, gdzie znajdę i odzież i sprzęt do wspinania??
Reputacja: 78

Profil   Offline  
Witam Ja też zaczęłam się zastanawiać nad tym, żeby zacząć się wspinać. Zresztą - w ziemie można uprawiać wiele sportów. Pamiętaj, aby kupić też dobre ochraniacze na raki, takie jak na przykład tutaj: https://www.domenasportowa.pl/pol_m_Odziez-i-obuwie_Raki-do-butow-155.html [domenasportowa.pl] - mój tata kupował w tym sklepie - fajny kontakt ze sprzedającym oraz interesująca oferta. Na pewno znajdziesz odzież, która się przyda i nie tylko Pozdrawiam
Reputacja: 22

Profil   Offline  
Ja z kolei w tym momencie zaczynam przygodę z siłownią! I tak zastanawiam się czy zainwestować w odżywki Big Man [centrumodzywek.net] ? Mam w planach regularne treningi Co o tym myślicie, warto?
Reputacja: 13

Profil   Offline  
Hobby jako wspinaczka to świetna opcja, wogóle dużo ruchu w dzisiejszych czasach to świetna sprawa dla organizmu !
-------
dekoracje ciast [dekoracjedotortow.zohosites.com]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję