Reputacja: 21
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witam.
Czy warto jeszcze studiować ? Czy pracodawcy na to patrzą, że się doszkalamy ? Na WSEiZ w ofercie edukacyjnej są studia podyplomowe http://www.wseiz.pl/pl/dla-kandydata/studia-podyplomowe [wseiz.pl] .Uczelnia ma dużo pozytywnych opinii i czesne w przystępnych cenach.
Reputacja: 35
Stylizacje: 1

Profil   Offline  
Myślę, że to zależy od pracodawcy, ale sporo z nich zwraca uwagę na to czy pracownik się doszkala, między innymi na studiach podyplomowych. Ja teraz niedawno broniłam pracę magisterską, ale na tym nie koniec, bo wybieram się na podyplomówkę na Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na moją uczelnię - UTH w Warszawie. 5 lat studiowało mi się tam dobrze, dlatego i na studia podyplomowe zdecydowałam się tam iść .
Reputacja: 26

Profil   Offline  
Może słyszałyście o jakimś fajnym kierunku studiów podyplomowych dla kogoś kto na co dzień pracuje w logistyce, na systemie SAP. Znalazłam jedynie kierunek w Poznaniu stworzony na WSB przy współpracy z firmą Itelligence [itelligencegroup.com], która zajmuje się wdrożeniami SAP. Ale szukam jeszcze jakiegoś podobnego kierunku w Warszawie.
Reputacja: 13

Profil   Offline  
ja nie słyszałem o takim w warszawie

link to the page [mayfair-w1k.org.uk]
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję