Reputacja: 16
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Wakacje tuz tuz, dlatego trzeba rozgladnac sie za nowymi ciuchami, szczegolnie jak sie jedzie nad morze, jak ja mam wlasnie zamiar. Chcialabym sie pokazac w jakims fajnym bikini na plazy. Pracowalam nad figura, to teraz jest ten moment, zeby w koncu sie nie wstydzic ale znowu pojawil sie inny problem. Wczoraj wieczorem przegladam strony no i ceny za bikini sa bardzo duze. Stad moje pytanie: gdzie Wy kupujecie jakies tanie rzeczy z tej kategorii? No i poza cena interesuje mnie tez jakas fajna, odwazna kolorystyka, a co, raz sie zyje!
Reputacja: 15

Profil   Offline  
O to zazdroszczę super planów na wakacje. Też bym tak chciała. Ja osobiście na internecie. Bo jak kiedyś weszłam do galerii poprzeglądać sobie różne rzeczy, to prawie zemdlałam. Nie z gorąca, ale z powodu kosmicznych cen. Na necie jest znacznie tanie, a produkty też są niczego sobie

Profil   Offline  
a gdzie? tych sklepow jest mnostwo i sama wlasnie nie wiem ktory wybrac ... wlasnie w sklepach to ceny wysokie, a jesli mozna oszczedzic nie tracac na jakosci, to czemu nie?
Reputacja: 15

Profil   Offline  
Tutaj masz różne kolory i kroje Your text to link here... [bikinarium.pl]. Na pewno coś znajdziesz dla siebie. Opłaca się, bo dobre wykonanie i ceny nie z kosmosu

Profil   Offline  
dzieki, chyba skorzystam, bo ceny rzeczywiscie super, juz nie wspominajac o wygladzie
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję