Reputacja: 14
Stylizacje: 1
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Jak w temacie - podzielcie się swoimi perełkami
Reputacja: 12
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja bardzo lubię ten blog -> blog [dobrwi.eu] jest jednym z niewielu portali, na którym oceniają kosmetyki Jane Iredale. Generalnie po wpisaniu nazwy produktu, który mnie interesuje buszuję po stronach i szukam takich jakie mnie przekonają
:)
Reputacja: 16
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Ja mieszkam w Krakowie i trafiłam kiedyś do salonu Aphrodite hair and beauty na Rynku Dębnickim - jestem z niego na maksa zadowolona, chodzę nie tylko do fryzjerki, ale też do Pani Justyny na paznokcie. I tam w sumie dowiedziałam się, że mają też sklep internetowy z kosmetykami https://sklep.aphrodite.pl [sklep.aphrodite.pl] . Mają tam bloga i on się stał właśnie z jednym takich moich ulubionych miejsc. Bo wiem, że piszą go naprawdę ludzie, którzy się na tym znają.
Oprócz tego oglądam v-logi na youtubie, chyba moją ulubioną jest Callmeblondieee - jest zabawna i jakaś taka... ciepła . Za to jakoś nigdy nie rozumiałam fenomenu RedLipstickMonster
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję