Reputacja: 12
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Hej, mam pytanie. We wrześniu biorę ślub i zastanawiam się czy wybielić zęby, żeby na zdjęciach były śnieżnobiałe... Wybielacie czymś zęby? Koleżanki mówią, żebym użyła pasty wybielającej -paski podobno powodują nadwrażliwość. A moje zęby już są wrażliwe. Kupiłam pastę wybielającą z Colgate. Myślicie, że pomoże? Jakie są Wasze propozycje? Dziewczyny, pomocy
Reputacja: 11

Profil   Offline  
Ja proponuję się udać do dobrego gabinetu stomatologicznego, gdzie w fachowy i profesjonalny sposób zrobią wybielanie. Pasty bardzo często działają drażniąco na dziąsła i zęby. Środki wybielające działają krótkoterminowo, a profesjonalne wybielanie pozostawia efekt na trochę dłużej. Poddałam się zabiegowi piaskowania zębów w Dental Design i efekt jest na prawdę oszałamiający, mam wrażenie jakbym miała idealnie gładkie ząbki, są błyszczące i jaśniejsze (jestem strasznym kawoszem).
Reputacja: 11

Profil   Offline  
Ja też byłam w Dental Design, ale miałam robione typowo wybielanie zębów przy użyciu lampy BEYOND, efektem byłam mocno zaskoczona, że aż o dwa odcienie udało się zęby wybielić Następnym razem też zapytam o to piaskowanie A wybielenie LAMPĄ BEYOND polecam !!!!
Reputacja: 42

Profil   Offline  
Ja wybielałam laserem w gabinecie wybielania zębów http://www.piekny-usmiech.pl/ [piekny-usmiech.pl] . To bezpieczna i skuteczna metoda na odzyskanie białego uśmiechu. Tak naprawdę jeśli chce się dobrze wybielić zęby to tylko w profesjonalnym gabinecie można to zrobić. Zostawiam Wam kontakt tel. 509 180 160
Reputacja: 21

Profil   Offline  
Ja nie wieżę w domowe sposoby wybielania zębów, bo uważam że można sobie tylko zaszkodzić. Najlepiej udać się do stomatologa, zwłaszcza przed ślubem. Jeżeli nie wiesz gdzie się udać , to sprawdź na https://www.tourmedica.pl/kliniki/wybielanie-zebow/ [tourmedica.pl]. Znajdziesz tam wykaz klinik z całego kraju wraz z opiniami pacjentów.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję