Reputacja: 8133
Stylizacje: 105
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Drogie urStylowiczki!

W tym tygodniu tytuł Stylizacji Tygodnia postanowiliśmy przyznać:

Stylizacji użytkowniczki Malwa13

[urstyle.pl]

Wyróżnienia:

Stylizacja użytkowniczki fraily

[urstyle.pl]

Stylizacja użytkowniczki reveal

[urstyle.pl]

Stylizacja użytkowniczki nikt

[urstyle.pl]

Stylizacja użytkowniczki KawaiiYui202

[urstyle.pl]

Gratulujemy!
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Ojej! Cóż za miła niespodzianka ! Bardzo dziękuję i gratuluję pozostałym ^^ :*
Reputacja: 915
Stylizacje: 150

Zapraszam na profil :-)

Profil   Offline  
ludzie trzymajcie mnie! stylizacja tygodnia?! OMG!
Reputacja: 68
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Nie każdemu musi się coś podobać. Każdy wybiera to co mu pasuje.
Reputacja: 65

Profil   Offline  
wszystko super tylko sandałki krótkie spodenki i sweterek troszkę mi nie grają, bo dałabym rajstopy i troszkę bardziej zakryte butki do tego, ale poza tym to style i kolory świetne
Reputacja: 20374
Stylizacje: 762

"Moda przemija, styl pozostaje." Coco Chanel

Profil   Offline  
To są chyba jakieś kpiny...Za chwilę miną 3 miesiące od kiedy ostatni raz wybierano Stylizację Tygodnia...Administracjo co z Wami??? Śpicie snem zimowym? Lekceważycie Użytkowniczki i Ich potrzeby, uczucia... Przykre to.
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
soser
To są chyba jakieś kpiny...Za chwilę miną 3 miesiące od kiedy ostatni raz wybierano Stylizację Tygodnia...Administracjo co z Wami??? Śpicie snem zimowym? Lekceważycie Użytkowniczki i Ich potrzeby, uczucia... Przykre to.

Nic na to nie poradzimy.. Z wielką niechęcią momentami wracam do strony...
Reputacja: 3001
Stylizacje: 294

Profil   Offline  
Wróciłam po prawie 2-letniej przerwie tutaj, spowodowanej pójściem do nowej szkoły, ogromem nauki itd. I sama nie wierzę w to co widzę. Gdzie się podziała dawna aktywność użytkowniczek, wielka przyjemność z tworzenia stylizacji i cotygodniowy post ze stylizacją tygodnia? Wracając myślałam, że strona rozwinęła się ogromnie (tyle rzeczy można zrobić przez 2 lata), miał powstać czat i inne usprawniające i zachęcające użytkowniczki rzeczy a tu nic... czarna dziura i zamiast rozwijać się strona się cofa. Droga administracjo co się stało, czyżby brakowało wam zapału, chęci do prowadzenia strony i jej promocji? Przykre ale prawdziwe!

Co do stylizacji tygodnia bardzo mi się podoba! Jest zupełnie w moim stylu i z podniesioną głową poszłabym w świat w tej stylizacji. Serdecznie gratuluję i pozdrawiam!
Reputacja: 6790
Stylizacje: 241

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Wiecie co? Skoro o Administracji słuch dawno temu zaginął, to może same wybierajmy między sobą co tydzień Stylizację Tygodnia na zasadzie głosowania. Ta, która zdobędzie najwięcej głosów będzie nosiła miano ST Oczywiście, nie przyznając punktów reputacji - chodzi przecież o tworzenie setów puszczając wodzę wyobraźni, a przede wszystkim o dobrą zabawę. Pozdrawiam
Reputacja: 17

Profil   Offline  
1 - zakochałam się
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję