Reputacja: 45
Stylizacje: 0
Na sprzedaż: 0

Profil   Offline  
Witajcie, czy według Was reklama w formie masowej wysyłki wiadomości SMS może okazać się skuteczna? Mam na myśli wiadomości do stałych klientów z informacją o aktualnych promocjach oraz powiadomienia SMS o szczegółach związanych z transakcją po dokonaniu zakupów.
Reputacja: 915
Stylizacje: 150

Zapraszam na profil :-)

Profil   Offline  
Ja szczerze mówiąc, gdy dostaje takie Smsy od mojego operatora, to często nawet ich nie czytam, bo przeważnie to rzeczy, których nie potrzebuję a Smsy są tak długie że nie zachęcają do czytania

Profil   Offline  
Jeżeli chodzi o wiadomości od operatorów, to rzeczywiście są wkurzające, choć kilka razy zdarzyło mi się doczytać ofertę do końca, jak chciałam przedłużać umowę Chodzi mi raczej o otrzymywanie SMS-ów od ulubionych sklepów internetowych albo salonów kosmetycznych.
Reputacja: 3625
Stylizacje: 178

Opis...

Profil   Offline  
Według mnie takie wiadomości SMS'owe są bardzo przydatne, szczególnie jeśli piszą tam o przecenach czy nowej kolekcji. Nie muszę wtedy chodzić co tydzień żeby sprawdzić czy coś jest tylko idę kiedy dostaję powiadomienie

Profil   Offline  
Chyba spróbuję wdrożyć taką formę promocji, w sumie na serwersms można przetestować taki system za darmo. Poza tym w przypadku rzetelnej bazy odbiorców tj. stałych klientów, chyba nikt nie powinien być urażony otrzymując takiego SMS-a.
Reputacja: 24

Profil   Offline  
Coraz więcej sklepów internetowych decyduje się na takie usprawnienie, więc myślę, że warto spróbować, tym bardziej jeżeli można przetestować system za darmo bez żadnych zobowiązań.
Reputacja: 65

Profil   Offline  
Szczerze mówiąc rzadko czytam smsy z reklamami przychodzące na mój tel. Raczej odrazu usuwam, prędzej czytam ulotki rozdawane na ulicy Jednak jak powiedziała malinowaa jeżeli można wypróbować ten system za darmo to faktycznie warto spróbować
Reputacja: 11

Profil   Offline  
Zależy jakie reklamy SMS. Jak sami komuś udostępnicie swój nr telefonu i jesteście informowani o zniżkach poprzez SMS to działa to na każdego

Profil   Offline  
Najlepiej założyć podstronę na fb i zapraszać do polubienia. Można też wykupić takie lajki
Reputacja: 18

Profil   Offline  
Moim zdaniem bardzo irytująca.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję