Reputacja: 915
Stylizacje: 150
Na sprzedaż: 0

Zapraszam na profil :-)

Profil   Offline  
Hej! :-)
natknęłam się w internecie na bąbelkowe buty mi się spodobały, więc dodałam kilka do poczekalni. a co wy o nich myślicie? więcej zdjęć na grafice google pod hasłem: bąbelkowe buty, albo w naszej poczekalni

Pliki:

11_150.jpg

Reputacja: 7073
Stylizacje: 478

Profil   Offline  
Ciekawe. Nie mogę się doczekać kiedy pojawią się w kreatorku
Reputacja: 6782
Stylizacje: 240

Sleep until you're hungry. Eat until you're sleepy

Profil   Offline  
Szczerze? Nie podobają mi się, choć wyglądają ciekawie
Reputacja: 36535
Stylizacje: 2391

Profil   Offline  
Do fantazyjnej oraz bajkowej sesji zdjęciowej- ok, ale na co dzień nie bardzo, takie jest moje zdanie .
Reputacja: 65
Stylizacje: 0

Profil   Offline  
Na co dzień raczej bym ich nie ubrała ale buty są boskie Może skusiłabym się je założyć na jakieś wesele do dość klasycznej kreacji żeby ją jakoś ożywić
Reputacja: 21

Profil   Offline  
Fantazyjne i to bardzo. Raczej bym ich nie ubrała. Wolę klasykę. Na codzięń preferuję bardziej sportwy styl i takie buty https://www.mivo.pl/firm-pol-1361541487-NEW-BALANCE.html [mivo.pl] . Jeden z lepszych sklepów. Nie lubię bieć po sklepach więc dla mnie to jest idealne rozwiązanie.
Reputacja: 15

Profil   Offline  
o czymś takim to jeszcze nie słyszałam :-) Ale widać świat idzie do przodu i najnowsze trendy mogą zadziwiać i jednocześnie inspirować
Reputacja: 37

Profil   Offline  
Bardzo fajne buty damskie sklep [zoio.pl] widziałam na Zoio.pl. Ja kocham buty i mam już ich na tyle, że mąż mnie goni za kolejne nowe. Jednak ja się nie mogę oprzeć i już zamówiłam 2 nowe pary.
Ta strona używa pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie i dostosowanych ich do indywidualnych potrzeb.
Polityka Prywatności Akceptuję